کد خبر: 593865
تاریخ انتشار :

افزایش ۵۰ درصدی شهریه مهد‌ کودک‌ها

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور درباره افزایش شهریه مهد‌های کودک در سال جدید، اظهار کرد: افزایش نرخ شهریه مهد‌های کودک برای سال جدید، از مشکلات این‌روز‌های مدیران مهد‌های کودک است.
وی با بیان اینکه محاسبات اولیه انجام شده و براساس هزینه‌های روز بررسی‌هایی صورت گرفته است، گفت: طبق بررسی‌هایی که انجام دادیم، بیش از ۵۰ درصد هزینه مهد‌های کودک افزایش پیدا کرده و حالا ستاد تنظیم بازار باید بررسی نهایی را انجام دهد و این ستاد علاوه بر توجه به وضعیت معیشت مردم به هزینه‌های مهد‌ها کودک نیز توجه خواهد کرد سپس نرخ نهایی را اعلام می‌کند.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: طی مذاکراتی که داشتیم قرار شد اولین جلسه سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده بعد از تعطیلات پیش رو برای بررسی شهریه مهد‌های کودک باشد و زمانی که ستاد تنظیم بازار نرخ نهایی را تعیین کند بهزیستی تا پایان شهریور ماه نرخ شهریه مهد‌های کودک برای سال ۹۹ را اعلام می‌کند.
فرید درباره دریافت مابه التفاوت شهریه از خانواده‌هایی که با نرخ شهریه سال گذشته فرزندانشان را ثبت نام کردند، گفت: هنوز برای دریافت مابه التفاوت از خانواده‌ها تصمیم گیری نشده است.
منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما