کد خبر: 604746
تاریخ انتشار :

تخریب خشونت بار خانه حاشیه نشینان در تبریز / شهرداری واکنش نشان داد + فیلم

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، ویدئویی از خراب‌کردن خشونت‌بار خانه حاشیه‌نشینان از سوی ماموران شهرداری این‌بار در محله‌ی قله تبریز و زنی که برای جلوگیری از این خراب‌شدن سرپناهش روی دیوار آن دراز کشیده! در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

پاسخ شهرداری به انتشار فیلم تخریب یک خانه در تبریز

در پی انتشار فیلمی از تخریب یک واحد مسکونی در تبریز، شهرداری منطقه یک این شهر جوابیه‌ای منتشر کرد. در این جوابیه آمده است: در خیابان شیخ کمال، داخل محدوده پارک قله و پارک جدید الاحداث کلانترباغی، اشخاصی سودجو که دارای چندین مورد سابقه تصرف از زمین‌های ملی را داشتند اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز به صورت حصارکشی کرده بودند که در تاریخ ۲۲ آذر ماه ۹۹ واحد جلوگیری از تخلفات ساختمانی با کمک نیروی محترم انتظامی جهت پیشگیری از ساخت و ساز‌ها اقدامات قانونی را انجام دادند.

در این جوابیه افزوده شده است: متاسفانه این افراد با جمع کردن چند زن و بچه درمحل مذکور قصد ممانعت از اعمال قانون داشتند و جوسازی کردند، اما نص صریح قانون در این موارد راه را برای اجرای اقدامات پیشگیرانه مشخص کرده و اجازه سودجویی و تضییع حق و حقوق شهروندان و شهرداری داده نشد.

امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز اضافه کرده است: قصد افراد مذکور تسخیر سایر بخش‌های پارک بود که خوشبختانه اجازه این کار داده نشد.

منبع: رویداد 24

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما