کد خبر: 606523
تاریخ انتشار :

چه زمانی برای خرید ارزان بلیط هواپیما کیش اقدام کنیم؟

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

همه مسافران تمایل دارند تا در کنار لذت‌بردن از سفر و استفاده‌کردن از تمامی امکانات تفریحی، سفر ارزان قیمتی هم داشته باشند. جزیره کیش یکی از مقاصدی است که امکانات تفریحی و گردشگری زیادی دارد. به همین خاطر مسافران به دنبال بهترین زمان خرید ارزان بلیط هواپیما کیش هستند. همراه این مطلب باشید.

آشنایی با بلیط هواپیما کیش و انواع آن

قبل از هر کاری بهتر است با انواع بلیط هواپیما کیش آشنا شوید تا هنگام خرید بلیط هواپیما بتوانید گزینه مناسب‌تری را انتخاب کنید.

بلیط سیستمی کیش

مسافرانی که تاریخ دقیق سفر خود را می‌دانند و به‌صورت مداوم در رفت‌وآمد به کیش هستند، معمولاً بلیط سیستمی کیش را خریداری می‌کنند؛ زیرا برنامه پروازی بلیط سیستمی از مدت‌ها قبل آماده شده و امکان خرید آن از مدت‌ها قبل از سفر وجود دارد.

بلیط سیستمی به‌صورت مستقیم توسط شرکت‌های هواپیمایی، قیمت‌گذاری شده است که فروش آن را هم برعهده گرفته‌اند. قیمت این نوع بلیط معمولاً ثابت است و مسافران کمتر شاهد نوسان قیمتی آن هستند؛ اما با نزدیک‌شدن به ساعت پرواز، نرخ آن ممکن است گران‌تر شود.

بلیط چارتر کیش

در بین مسافران مسیر پروازی کیش، بلیط چارتر کیش بیشترین محبوبیت را دارد؛ زیرا چارترکنندگان در مسیرهای پرطرفدار مانند کیش فعال هستند و مسافران را ترغیب به خرید بلیط چارتر می‌کنند.

بلیط‌ چارتر با پیش‌خریدکردن تمام بلیط‌های یک هواپیما توسط چارترکننده و در یک مسیر پروازی به وجود می‌آید. مسئولیت قیمت‌گذاری و فروش این بلیط دست آژانس چارترکننده است. ازاین‌رو با نوسان قیمتی زیادی روبه‌رو است. به طور مثال در ایام تعطیل مانند تعطیلات نوروز قیمت بلیط چارتر کیش گران می‌شود. در مقابل در ایام غیر تعطیل که از حجم مسافران کاسته شده قیمت بلیط رو به ارزانی می‌رود.

بلیط لحظه آخری کیش

چه زمانی برای خرید ارزان بلیط هواپیما کیش اقدام کنیم؟

اگر بلیط هواپیما کیش را به‌صورت اینترنتی می‌خرید، ابتدا لیست بلیط لحظه آخری کیش را چک کنید. بلیط لحظه آخری در واقع همان بلیط‌های چارتر و سیستمی هستند که به فروش نرفته‌اند و در همان روز اگر به فروش نرسند، سوخت می‌شوند. ازاین‌رو به بلیط لحظه آخری، بلیط روز هم گفته می‌شود. به همین خاطر ممکن است گاهی اوقات قیمت‌های ارزان‌تری نسبت به انواع دیگر بلیط هواپیما داشته باشد.

این نکته را هم مدنظر داشته باشید که محدوده قیمت بلیط لحظه آخری کیش را حجم مسافران و متقاضیان یک مسیر پروازی مشخص می‌کند. اگر در ایام مسافرخیر سال به سراغ بلیط لحظه آخری کیش بروید، ممکن است گران باشد. در حالی که در زمان‌های کم مسافر، ایرلاین‌ها و چارترکنندگان برای ترغیب مسافران به سفر، این نوع بلیط را ارزان‌تر می‌فروشند.

انواع کلاس پروازی در بلیط هواپیما کیش

مسافران می‌توانند یکی از کلاس‌های پروازی را هنگام خرید بلیط هواپیما کیش انتخاب کنند.

کلاس پروازی اکونومی

معمولی‌ترین قسمت هواپیما مربوط به کلاس پروازی اکونومی می‌شود که دارای صندلی‌های قرار گرفته در ردیف‌های چندتایی است. امکانات و خدمات ارائه شده به مسافران این قسمت، معمولی است. به همین خاطر کلاس پروازی اکونومی قیمت کمتری دارد.

کلاس پروازی بیزینس

کلاس پروازی بیزینس دارای امکانات و خدمات به مراتب بیشتری از اکونومی است. صندلی‌های این قسمت بزرگ‌تر و راحت‌تر بوده و از میهمانان این قسمت پذیرایی مفصل و بهتری انجام می‌شود. مسافرانی که به‌صورت مداوم به کیش سفر می‌کنند، می‌توانند بلیط هواپیما کیش را در قسمت بیزینس کلاس بخرند.

چه عواملی روی بلیط هواپیما کیش تأثیر می‌گذارد؟

بیایید کمی روراست باشیم! در سفر به کیش باید با جیبی پر از پول سفر کنید. مگر می‌شود این‌همه راه تا جزیره لوکس کیش بروید و به پارک آبی اوشن نروید، به پارک دلفین‌ها سری نزنید، در آب‌های نیلگون خلیج‌فارس غواصی نکنید، سوار بر کشتی تفریحی نشوید و یا یکدل سیر در مرکز خرید دامون خرید نکنید! برای اینکه تمام این فعالیت‌ها از قلم نیافتند، نیاز است تا حداقل، بلیط هواپیما کیش را ارزان خریداری کنید.

همه مسافران تمایل دارند تا سفر ارزانی به کیش داشته باشند. ازاین‌رو به دنبال بهترین قیمت بلیط هواپیما کیش هستند. محدوده قیمت بلیط هواپیما تحت تأثیر عوامل گوناگونی تعیین می‌شود که شناخت هریک شما را به خریدی ارزان‌تر نزدیک می‌کند. ازجمله این عوامل می‌توان به فاصله مابین مبدأ تا مقصد، زمان سفر، نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتری) و کلاس پروازی اشاره کرد.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت ره بال آسمان، مقایسه قیمتی بلیط هواپیما کیش را انجام دهید و مناسب‌ترین بلیط هواپیما این مسیر پروازی را بخرید.

چه زمانی بلیط هواپیما کیش ارزان‌تر می‌شود؟

شما در چه زمانی از سال قصد سفر به جزیره کیش را دارید؟ کیش یک مقصد پررفت‌وآمد است که روزانه مسافران زیادی وارد آن می‌شوند. موقعیت ویژه اقتصادی، فروشگاه‌های خرید، مراکز تفریحی و توریستی ازجمله عواملی است که مسافران به کیش سفر می‌کنند. همچنین ایام تعطیل، آخر هفته و فصول پاییز و زمستان به علت حجم بالای متقاضیان خرید بلیط هواپیما کیش، بلیط هواپیما این مسیر پروازی گران‌تر فروخته می‌شود. بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما کیش؛ ایام غیر تعطیل، روزهای وسط هفته و فصل تابستان می‌تواند باشد.

از چه سایتی می‌توان بلیط هواپیما کیش را ارزان خرید؟

چه زمانی برای خرید ارزان بلیط هواپیما کیش اقدام کنیم؟

برای خرید ارزان بلیط هواپیما کیش، پس از انتخاب زمان مناسب برای سفر به کیش، باید به دنبال سایت‌هایی باشید که بلیط هواپیما را بی‌واسطه می‌فروشند و مبلغ اضافه‌تری روی هر بلیط نمی‌کشند. سایت ره بال آسمان ( rahbal.com ) فروش بی‌واسطه انوع بلیط هواپیما چارتری، سیستمی و لحظه آخری کیش را انجام می‌دهد که در این شرایط افزایش قیمتی روی بلیط اعمال نمی‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها