کد خبر: 616658
تاریخ انتشار :

دستگیری ۴۶ سارق و عامل تیراندازی در خوزستان

46 سارق حرفه ای و عامل تیراندازی در شهرستان‌های شوش ، اهواز ، دزفول و آبادان با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در هفته جاری شناسایی و دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

به گزارش نامه‌نیوز، به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان شوش روز سه‌شنبه گفت: در راستای دستگیری مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقای امنیت اجتماعی به مدت ۶ روز توسط ماموران پلیس این فرماندهی اجرا شد.

سرهنگ حمیدرضا بهاروند افزود: ماموران انتظامی با اجرای این طرح  انواع سرقت خودرو، موتورسیکلت و دوچرخه را کشف کردند همچنین ۳۰ سارق، سه عامل تیراندازی و ۲ خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

دستگیری چهار سارق سابقه دار در اهواز

فرمانده انتظامی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت و گوشی تلفن همراه در سطح شهرستان اهواز بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت .

سرهنگ محسن دالوند افزود: ماموران کلانتری ۱۵ و ۱۹ اهواز با انجام اقدامات اطلاعاتی چهار سارق سابقه‌دار را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد پنج دستگاه موتور سیکلت و ۶ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: در بازجویی های پلیس سارقان به ۱۱ فقره سرقت اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی داده شدند.

دستگیری سارقان حرفه‌ای با ۱۲ فقره سرقت در دزفول 

فرمانده انتظامی دزفول رد این خصوص گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان ۲ سارق حرفه‎‌ای و سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی آنها را دستگیر کردند.

وی افزود: در تحقیقات تکمیلی ماموران پلیس، متهمان به ۱۲ فقره سرقت از منازل، باغات و اماکن خصوصی در سطح شهرستان دزفول اعتراف کردند.

دستگیری پنج سارق حرفه‌‎ای و عامل تیراندازی در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با سارقان و اخلال‌گران نظم عمومی جامعه، ماموران پلیس فرماندهی انتظامی آبادان با کار اطلاعاتی چهار سارق حرفه‌ای و یک عامل تیراندازی را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ حسین زلقی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه سارقان دستگیر شده ۱۳ دستگاه تلفن همراه سرقتی و یک قبضه اسلحه جنگی کشف شد، افزود: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۹ فقره سرقت منزل و تلفن همراه و ۶ فقره تیراندازی غیرمجاز در مراسمات اعتراف کردند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما