کد خبر: 642280
تاریخ انتشار :

نکات مهم تورهوایی مشهد از نگاه سفرآس 24

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

سفر با تور هوایی مشهد یکی از آرزوهای هر شیعه ای در سراسر دنیا است. این شهر تاریخی اسلامی از گذشته های دور هر سال و هر روز مسافران زیادی را به خود دیده است؛ درست به همین علت است که این شهر هر سال به امکانات رفاهی و تفریحی خود برای مسافران افزود. هتل های مجلل، فضاهای سبز با امکانات ویژه، سینماها، رستوران های مجلل و... گوشه ای از امکانات جدید مشهد است که امروزه میزبان زائران است. اما چگونه بهتر است به مشهد سفر کنیم؟ برتری های تور هوایی مشهد نسبت به سایر تورها چیست؟ در ادامه این مطلب از سفر آس 24 بخوانید.

سفر به پایتخت معنوی ایران با مردمی مهمان نواز

استان بزرگ خراسان به سه استان کوچکتر تقسیم میشود. استان خراسان شمالی، استان خراسان رضوی  و استان خراسان جنوبی. مشهد زمانی پایتخت خراسان بزرگ بوده است و اکنون مرکز استان خراسان رضوی میباشد.

دومین شهر پرجمعیت ایران تنها 300 کیلومتر با هرات ، پایتخت افغانستان فاصله دارد و این شهر را به عنوان مهمترین قطب تجاری شرق نشان می دهد.

مشهد محل زندگی بیش از 3 میلیون نفر از اقوام و قومیت های مختلف است که همگی آماده پذیرایی از زائران تور هوایی مشهد هستند. مردم فارس، ترک، ازبک، تاجیک، کرد یا حتی تاتار، با مسافران و زائران بسیار خوب کنار می آیند و واقعاً با گردشگران خوب و دوستانه هستند. اگر به دنبال مکانی هستید که هم زیارتی تاریخی باشئ و هم تفریحات مهیجی برای شما تدارک دیده باشد، همین حالا بلیت تور هوایی مشهد خود را رزر کنید!

بهترین زمان برای رزرو تور هوایی مشهد

مشهد را از شمال در صحرای توس در آغوش می گیرند. در بیشتر سال دارای آب و هوای نسبتاً معتدل است اما داشتن بیابان عظیم به عنوان همسایه ای برای این شهر آب و هوا را به طور چشمگیری برای سه یا چهار ماه تغییر می دهد. سوابق هواشناسی نشان می دهد که آب و هوای شدید زمستانی و تابستانی مشهد را برای بخشی از سال نامطلوب می کند.

2

در اواسط زمستان ، درجه حرارت تا -5 درجه سانتیگراد کاهش می یابد، در حالی که تابستان (آن را به نزدیک 35 درجه سانتیگراد می رساند. بنابراین ، اگر می خواهید با تور هوایی مشهد خود به این شهر سفر کنید، رزرو تور را برای بهار یا اوایل پاییز قبل از غیرقابل تحمل شدن هوا در نظر بگیرید.

مزایای سفر با تور هوایی

سفر با تور هوایی مشهد یکی از ایمن ترین و راحت ترین راه ها برای سفر و بازدید از این شهر زیباست. جاذبه های دیدنی مشهد یکی دو تا نیست و میتوانید هفته ها در این شهر به تفریح بپردازید و از سفر خود لذت ببرید؛ اما چیزی که امروز قصد داریم بیشتر به آن بپردازیم مزایای سفر با تور هوایی مشهد است.

 سفر با تور هوایی فوق العاده ایمن است

به دلایل مختلف، اغلب مردم از پرواز با هواپیما میترسند. شاید این ترس ناشی از سقوط هواپیما و از زمین خوردن آن باشد، شاید عده ای دوست ندارند اینقدر در هوا تحت فشار قرار بگیرند. با این حال، سفر با تور هوایی مشهد در واقع بسیار ایمن تر از رانندگی با ماشین است. تنها یک نفر از هر 9821 احتمال مرگ در سفر های هوایی وجود دارد. این مورد را با میزان مرگ رانندگان اتومبیل که 1 در 114 است، مقایسه کنید.

دلیل این که سفر با تور هوایی مشهد بسیار ایمن تر ازسایر روش هاست انبوهی مقررات پرواز است که به منظور ایمن سازی سفرهای هوایی میباشد. کسی که خلبان سفر شماست، باید 250 ساعت پرواز داشته باشد، علاوه بر 1500 ساعت پرواز لازم برای گواهینامه خلبان حمل و نقل هواپیمایی. آنها همچنین به حداقل 40 ساعت پرواز با ابزارهای آموزشی نیاز دارند هم در هوا و هم از طریق شبیه سازی! جای تعجب نیست که ممکن است در مورد کمبود خلبان شنیده باشید چرا که تبدیل شدن به یک خلبان قابل قبول زمان زیادی طول می کشد!

هواپیماها باید با دقت در مراکز تعمیر و نگهداری بررسی شوند و کیفیت نگهداری و تعمیرات به طور مداوم بهبود یابد  و دقیق تر شود. ایتن میزان از قوانین و چک کردن در سفر های تور هوایی مشهد در هیچ یک از روش های دیگر دیده نمیشود!

هیچ راه سریع تری برای سفر وجود ندارد

سفر با تور هوایی مشهد ممکن است در نگاه اول روش سریعی برای سفر به نظر نرسد. باید یک ساعت قبل از حرکت به فرودگاه برسید. شما باید از ایست های بازرسی خسته کننده عبور کرده و مجبور میشوید در حالی که منتظر پرواز خود هستید روی نیمکت های ناراحت کننده بنشینید.

به هر حال ، اگر خطوط هوایی به هم بخورد، پرواز شما دیرو یا لغو شود، مقرراتی برای  آن ها وجود دارد که شرکت های هوایی را مجبور به پرداخت جبران این مشکل می کند. ولی با این وجود، سفر با تور هوایی مشهد سریعتر از انجام همین سقر مشهد سفر با قطار یا ماشین است. راهی سریعتر از پرواز برای رسیدن به مشهد وجود ندارد.

هواپیماها می توانند به هر جایی بروند

قطار احتمالاً بهترین اختراع انسان برای جابجایی بارها و افراد در مسافت های طولانی با حداقل زحمت و سرمایه گذاری پولی است. با این حال ، قطارها هنوز جادویی نیستند و نمیتوانند به سرعت سفر تور هوایی مشهد باشند. به همین دلیل است که هواپیماها برای سفر بین شهرها بسیار سریع تر و مناسب تر هستند.

هواپیماها راحت هستند

در سفر با تور هوایی مشهد در هواپیما شما صندلی راحتی خود را دارید و لازم نیست برای مدتی طولانی با افراد ناشناس در یک کوپه قطار باشید. علاوه بر این، شما مانند اتوبوس خسته نمی شوید و مسافت سفر تا مشهد را خیلی سریعتر طی می کنید.

در هواپیما اجتماعی تر شوید

وقتی سوار هواپیما می شوید موظف هستید تلفن خود را خاموش کنید. و از آنجایی که این روزها پروازهای زیادی wi-fi ارائه نمی دهند فقط به این فکر کنید: لازم نیست چند ساعت فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و تلگرام  و سایر برنامه های مجازی را تحمل کنید! در سفر با تور هوایی مشهد فرصت خوبی است تا مدتی از دنیای مجازی و تلفن همراه خود دور شوید.

با این حال، شما توسط سایر افراد آفلاین احاطه شده اید. و خوشبختانه همین موضوع در تور هوایی مشهد  میتواند سبب شود تا بیشتر با افراد کنار خود معاشرت کنید و اجتماعی تر شوید. مکالمه ای را در مورد قیمت های مسخره غذاهای خطوط هوایی شروع کنید، چه کسی می داند، شاید حتی رابطه بعدی خود را پیدا کنید و دوست های جدیدی در سفر تور هوایی مشهد پیدا کنید! آیا خوب نیست که دوست جدیدی پیدا کنید؟

با این حال، حتی فناوری پیشرفته نمی تواند تضمین کند که پرواز شما بدون اختلال انجام شود و هیچ مشکلی در سفر تور مشهد خود نداشته باشید. ممکن است با تأخیر، لغو یا رزرو بیش از حد پرواز مواجه شدید. اما هنوز هم سفر با تور هوایی مشهد بهترین راه برای رسیدن به این شهر است.

در نهایت

سفر تور هوایی مشهد یکی از بهترین و جامع ترین گزینه ها برای سفر است. میتوانید هر چیزی را در سفر دوست دارید ببینید در مشهد تجربه کنید. مکان های تاریخی، زیارتی، طبیعی و... همه را میتوانید در یک شهر تجربه کنید. اما در این بین بهترین راه برای رسیدن به این شهر تور هوایی مشهد میباشد که در این مطلب به طور مفصل از مزایای آن گفته شد. با تور هوایی مشهد سفری ایمن، راحت و بدون دردسر داشته باشید. انتخاب هتل نیز از نکات مهم انتخاب تور هوایی مناسب برای مشهد هست . پیشنهاد ما رزرو تور مشهد هتل قصرطلایی است ، یک اقامت استاندارد و لاکچری.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما