کد خبر: 685417
تاریخ انتشار :

سفر بین کرج و تهران با تاکسی یا خودرو اجاره ای؟ کدام بصرفه تر است ؟

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

مسیر میان کرج و تهران از جمله مسیر های مرسومی است که برخی افراد در خصوص کار و زندگی، باید بطور روزانه، آن را طی کنند. انتخاب بهترین وسیله‌ی نقلیه برای این مسافرت بین شهری و طی کردن مسیر بین این دو شهر، می‌تواند روی هزینه، زمان و راحتی مسافر تاثیر بسزایی بگذارد.

از این رو، بررسی دو گزینه‌ی اصلی افراد برای این طی کردن این مسیر بین شهری، یعنی اجاره‌ی خودرو و استفاده از تاکسی، می‌تواند به اطلاع‌ رسانی و تصمیم گیری بهتر افراد، کمک ویژه ای کند.

در همین راستا، در این مقاله قصد داریم که تفاوت های این دو روش مرسوم را بررسی کنیم تا شما در نهایت بتوانید آسوده تر، در خصوص انتخاب رفت و آمدی سودمند تر ، تصمیم گیری نمایید.

سفر بین کرج و تهران با تاکسی بهتر است یا با خودرو اجاره ای؟

برای پاسخ به این سوال، بهتر است مسافرت بین شهر کرج و تهران را چه از طریق تاکسی و چه با اجاره خودرو، از جهات مختلف با یکدیگر مقایسه کنیم:

مقایسه هزینه ها

برای مقایسه هزینه اجاره خودرو و تاکسی برای سفر بین کرج و تهران، باید چندین عامل را در نظر بگیریم:

هزینه تاکسی

تاکسی درون شهری : اگر از تاکسی‌های درون شهری استفاده کنید، ممکن است هزینه بیشتری پرداخت کنید چون مسافت بین کرج و تهران نسبتاً زیاد است.

تاکسی بین شهری : این نوع تاکسی‌ها به صورت مخصوص برای سفرهای بین شهری طراحی شده‌اند و معمولاً نرخ ثابت و بالایی دارند.

هزینه روزانه اجاره خودرو

هزینه روزانه اجاره خودرو می تواند شامل موارد زیر باشد:

هزینه سوخت : که بستگی به میزان مصرف سوخت خودرو و قیمت سوخت دارد.

هزینه‌های احتمالی مانند بیمه،تعمیرات و هزینه‌های ناگهانی و...

اما در کل هزینه ای که برای تامین سوخت خودرو پرداخت می شود، از کل هزینه پرداختی بابت تاکسی کمتر است.

بخصوص اینکه شرکتی معتبر بنام سعادت رنت ، این امکان را براحتی و با مقرون به صرفه ترین قیمت، برای افراد فراهم کرده است و افراد زیادی برای اجاره خودرو در کرج ، از خدمات کرایه ماشین این شرکت با ارزان ترین قیمت، در حال بهره مندی هستند.

 

مدت زمان سفر

اگر قصد دارید برای چند روز به تهران سفر کنید، ممکن است اجاره خودرو، از نظر مالی برای شما منطقی‌تر باشد ، چرا که با تاکسی برای هر رفت و برگشت ، باید هزینه پرداخت کنید.

راحتی و آزادی حرکت

با اجاره خودرو ، تا زمانی که خودرو در اختیار شماست، از آزادی بیشتری برخوردار خواهید بود و نگرانی از بابت پیدا کردن و گرفتن تاکسی، سوار شدن و پیاده شدن به موقع نخواهید داشت.

نحوه رزرو و اجاره

برای اجاره خودرو ، شما تنها کافی است یکبار اقدام کنید و کل مسیر ها و مکان هایی که باید بروید را با یک خودرو خواهید رفت و خیالتان راحت خواهد بود که تا هر وقت که کارتان زمان ببرد، خودرو در اختیارتان است و هزینه مازادی نباید پرداخت کنید . اما اگر تاکسی گرفته باشید و از او بخواهید که منتظر شما بماند تا کارتان را انجام دهید، قطعا هزینه مازاد را بابت این انتظار، از شما دریافت خواهد کرد. و حتی اگر بخواهید کارتان را انجام دهید و مجدد تاکسی بگیرید، باید درگیر گرفتن تاکسی و صرف زمان مجدد برای این کار شوید.

تجربیات کاربران

نظرات و تجربیات افراد مختلف در خصوص استفاده از امکان اجاره خودرو شرکت سعادت رنت ، نشان دهنده رضایت آنها از امکان اجاره خودرو در کرج، نسبت به استفاده از تاکسی برای سفر بین کرج و تهران است.

جمع بندی

با توجه به مقایسه ای که بین استفاده از تاکسی و خودرو اجاره ای برای سفر بین کرج و تهران صورت گرفت، اجاره خودرو در کرج از جهات مختلف نظیر هزینه کمتر آن از طریق اجاره خودرو از شرکت سعادت رنت، مدت زمان سفر بصرفه تر ، راحتی و آزادی حرکت بیشتر و نحوه رزرو و اجاره راحتتر، بسیار گزینه مناسب تر و اقتصادی تری برای این مسافرت بین شهری می باشد .

شرکت سعادت رنت، یک شرکت بین المللی است، که دارای شعب دائمی در چندین شهر ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول می باشد که با فراهم کردن امکان رزرو آنلاین خودرو، آسان‌ترین و سریع ترین روش برای اجاره‌ی ماشین مورد نظر شما را مهیا کرده است.

اجاره خودرو سعادت رنت توانسته رتبه‌ی یک رضایتمندی مشتریان را در چند سال متوالی از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW به دست آورد. ناوگان کرایه ماشین سعادت رنت با بیش از 300 دستگاه خودرو به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبت 999723 در امارات دارای بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین ناوگان اجاره ماشین در ایران است.

و از آنجا که تمامی سرویس های اجاره خودرو بدون راننده در کرج را برای مشتریانش، با ارائه بهترین کیفیت و قیمت بسیار ارزان، ارائه می دهد، می تواند گزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برای شما در خصوص اجاره خودرو در کرج باشد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما