کد خبر: 629844
تاریخ انتشار :

پیام انجمن صنفی پایگاه‌های خبری به وزیر جدید ارشاد

انجمن صنفی پایگاه های خبری استان تهران در پیامی انتخاب محمد مهدی اسماعیلی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفت.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در متن این پیام آمده است: برادر ارجمند، جناب آقای دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی سلام علیکم به شما تبریک می گوییم که خداوند سعادت خدمت به فرهنگ و هنر ایران عزیز را در قامت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارزانی تان کرده است. این فرصت مغتنمی است که با خردمندی و تدبیر و تعامل، بتوانید نامی نیک از خود در تاریخ فرهنگ و هنر ایران ثبت کنید؛ امید که قدردان این ودیعه الهی باشید و صد البته مادام که در راه خدمت هستید، ما نیز در کنارتان خواهیم بود. جناب آقای وزیر پایگاه های خبری سال هاست که بار اصلی اطلاع رسانی و تحلیل را در جامعه ایران بر عهده دارند و اگر کسی منکر نقش بی بدیل و ممتاز این گروه از رسانه ها شود، قطعاً شناخت درستی از صحنه رسانه ای کشور ندارد. مع الوصف، غلبه نگاه های سنتی به رسانه، عدم شناخت از تحولات فناورانه، ناآشنایی با ذائقه مخاطبان، بی عملی ها و ای بسا برخی منافع خاص، باعث شده است که پایگاه های خبری ایران آنچنان که باید و شاید از حقوق قانونی برخوردار نباشند و مورد تبعیض و ستم واقع شوند. ما امیدواریم در دوران وزارت جنابعالی، رفع موانع موجود در مسیر پایگاه های خبری، به عنوان یک راهبرد اصیل رسانه ای مد نظر قرار گیرد؛ قطعاً غفلت از فراگیرترین بخش رسانه ای ایران، شایسته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشخصاً شخص وزیر نخواهد بود. توفیقات روزافزون تان را از درگاه الهی خواستاریم. با احترام انجمن صنفی پایگاه های خبری استان تهران انتهای پیام

انجمن صنفی پایگاه‌های خبری استان تهران در پیامی انتخاب محمد مهدی اسماعیلی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

برادر ارجمند، جناب آقای دکتر محمدمهدی اسماعیلی

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

خرید گردوی پرچرب و امساله کردستان کیلویی 95,000 تومان + ارسال رایگان

خرید گردوی پرچرب و امساله کردستان کیلویی 95,000 تومان + ارسال رایگان

مشاهده

yektanet-logo-sign

تبلیغ

سلام علیکم

به شما تبریک می گوییم که خداوند سعادت خدمت به فرهنگ و هنر ایران عزیز را در قامت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارزانی تان کرده است.

این فرصت مغتنمی است که با خردمندی و تدبیر و تعامل، بتوانید نامی نیک از خود در تاریخ فرهنگ و هنر ایران ثبت کنید؛ امید که قدردان این ودیعه الهی باشید و صد البته مادام که در راه خدمت هستید، ما نیز در کنارتان خواهیم بود.

جناب آقای وزیر

پایگاه های خبری سال هاست که بار اصلی اطلاع رسانی و تحلیل را در جامعه ایران بر عهده دارند و اگر کسی منکر نقش بی بدیل و ممتاز این گروه از رسانه ها شود، قطعاً شناخت درستی از صحنه رسانه ای کشور ندارد.

مع الوصف، غلبه نگاه های سنتی به رسانه، عدم شناخت از تحولات فناورانه، ناآشنایی با ذائقه مخاطبان، بی عملی ها و ای بسا برخی منافع خاص، باعث شده است که پایگاه های خبری ایران آنچنان که باید و شاید از حقوق قانونی برخوردار نباشند و مورد تبعیض و ستم واقع شوند.

ما امیدواریم در دوران وزارت جنابعالی، رفع موانع موجود در مسیر پایگاه‌های خبری، به عنوان یک راهبرد اصیل رسانه ای مد نظر قرار گیرد؛ قطعاً غفلت از فراگیرترین بخش رسانه ای ایران، شایسته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشخصاً شخص وزیر نخواهد بود.

توفیقات روزافزون تان را از درگاه الهی خواستاریم.

با احترام

انجمن صنفی پایگاه های خبری استان تهران

 

دیدگاه تان را بنویسید