کد خبر: 662831
تاریخ انتشار :

هدف اغتشاشات اخیر چه بود؟

ایرنا- مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مهمترین اهداف اغتشاشات اخیر را خنثی کردن حماسه اربعین عنوان کرد و افزود: این فتنه با اهانت به سردار شهید همدانی و با رمز مهسا امینی طراحی و اجرا شد اما ثمره ای جز رسوایی حامیانش نداشت.

هدف اغتشاشات اخیر چه بود؟
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا؛ سردار حسین دقیقی در یادواره شهدای شهرستان میانه؛ اظهار کرد: اکنون سلبریتی ها و حامیان این فتنه باید پاسخگوی خون‌های به ناحق ریخته شده باشند.

وی پنهان داشتن و تضعیف دستاورد بزرگ اقتصادی نهفته در قرارداد ایران-شانگهای را از دیگر اهداف حامیان اغتشاشات اخیر برشمرد و متذکر شد: ریشه بسیاری از مشکلات کشور، تحریم های تحمیلی از سوی برخی معاندین و مخالفین داخلی انقلاب است و باید این ریشه ها را با حمایت از سرمایه‌گذاری های خصوصی سوزاند.

وی بیان کرد: همه ما به عنوان سرباز ولایت، ناراحت از مسائل و مشکلات اقتصادی و بیکاری مردم به خصوص مستضعفین جامعه ایم و در حل این مشکلات فرقی بین اصولگرا و اصلاح طلب برای ما وجود ندارد و تنها چیزی که مهم است انقلابی گری است چرا که اگر کسی روحیه و فرهنگ انقلابی داشته باشد، هرگز در پی ایجاد مشکلات جدید با راه اندازی اغتشاشات و تخریب اموال عمومی، برای هموطنانش نخواهد بود.

دقیقی از فرهنگ شهادت و شهادت طلبی جریان یافته از دفاع مقدس به عنوان یکی از علل تسخیر ناپذیری دژ مستحکم انقلاب نام برد و با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و نقش و مدیریت بی نظیر امامین انقلاب، متذکر رهبری های معنوی بی مانند آنان شد و افزود: مهم‌ترین عامل پیروزی و اقتدار انقلاب اسلامی، تجهیز به سلاح های پیشرفته نیست بلکه پشتوانه مردمی و معنویت است و این از رموز شکست ناپذیری آن است.

وی از اغتشاشات اخیر به عنوان اوهام استکبار برای نابودی انقلاب یاد کرد و گفت: ایران؛ کوه دماوند و بسیار مقاوم تر از آن است که با چند سنگ پرانی، نابود شود.

آیین گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهید شهرستان میانه با شرکت صدها نفری مردم و مسئولین به همت پایگاه مقاومت بسیج شرکت فولاد آذربایجان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها