کد خبر: 636047
تاریخ انتشار :

سحر قریشی و همسرش

همسر اول و دوم سحر قریشی | برادر سحر قریشی مدافع حرم شد

سحر قریشی بازیگر سینما و تلوزیون است. در ادامه بیوگرافی و ماجرای طلاق سحر قریشی را می خوانید.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش شماواقتصاد، سحر قریشی بازیگر سینما و تلوزیون است. در ادامه بیوگرافی و ماجرای طلاق سحر قریشی را می خوانید.

سحر قریشی با حضور در برنامه دید در شب، با رضا رشیدپور گفتگو کرد.این بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه دید در شب پیرامون شخصیت های زیر اظهارنظر کرد.

* احمدی نژاد: من آقای احمدی نژاد را از نزدیک و بر سر سفره افطاری دیدم. خیلی جالب است! من هیچ احساسی به سیاست ندارم. بسیار خنثی هستم. چون سواد آن را ندارم و نمی فهمم، کوچکترین صحبتی درباره سیاست نمی کنم. جالب این است که من فکر می کردم اگر ایشان را ببینم، ایشان برای من با بقیه افراد که سر صحنه ی فیلم برداری می آیند فرقی نخواهد کرد.

سحر قریشی: در احمدی نژاد کاریزما دیدم

وقتی آقای احمدی نژاد از یک متر و نیمی من رد شده و به همه ما خوش آمد گفتند، ناخودآگاه و یکدفعه تحت تاثیر کاریزمای ایشان، در همین حال خنده ای بر لبان من آمد و با ایشان احوال پرسی کردم. گویی که ایشان را ده سال است که میشناسم. در حالی که هیچ حسی نسبت به سیاست ندارم، در وجود ایشان یک کاریزمای عجیبی دیدم و از لبخند ایشان لبخند زدم و از وجود ایشان انرژی خوبی گرفتم.

* ظریف: نظر خاصی ندارم.

* روحانی: من یک کلیدی دست ایشان دارم که اگر آن را بدهند درب خیلی از گاوصندوق ها را باز می کنم و دیگر با کسی کار ندارم. اینستاگرامم را هم میبندم که کسی را اذیت نکنم. (با خنده) البته خیلی خوشحالم از اینکه رییس جمهورمان وقتی جایی می روند مترجم ندارند و به زبان مسلط هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما