کد خبر: 637060
تاریخ انتشار :

حجاب بهاره رهنما در ترکیه

در این عکس، بهاره رهنما با حجابی کامل دیده می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش پایگاه خبری مثلث آنلاین: در این عکس، بهاره رهنما با حجابی کامل دیده می‌شود. بهاره رهنما در استانبول ترکیه نمایش بازی کرد.
بهاره رهنما که بعد از ابتلا به ویروس کرونا، سلامتی نسبی خود را باز یافته است، تجربه‌های خود را در مبارزه با این ویروس با مردم به اشتراک گذاشت.
بهاره رهنما که چندی است به ویروس کرونا مبتلا شده است، این روز‌ها حال نسبتا بهتری دارد، اما در عین حال برای دیگر مردم نگران است و با لایو‌هایی که در صفحه اینستاگرامش می‌گذارد، درباره این بیماری اطلاع‌رسانی می‌کند.
وقتی حالش را جویا شدیم، گفت که اصل بیماری را گذارنده، و وقتی قرارمان این شد که تجربه‌هایش را با مردم کشورمان به اشتراک بگذارد، با اینکه هنوز به طور کامل بهبود نیافته است، یادداشت کوتاهی در اختیار ایسنا گذاشت که در ادامه می‌خوانید:

حجاب کامل بهاره رهنما

«این بیماری به هر حال اکثر ما را درگیر خواهد کرد و بهتر است این روز‌ها سعی کنیم ایمنی بدن‌مان را بالا ببریم و به جای ایجاد ترس در یکدیگر و انتقال اخبار منفی که خود ایجاد استرس می‌کند، آگاهی‌رسانی کنیم.
لااقل به خاطر سالمندان و افرادی که بیماری زمینه‌ای دارند، حتما از ماسک استفاده کنیم. این بیماری جدا از خطر، هزینه هم دارد. به خاطر آن‌هایی که هزینه زندگی، همین گونه هم برایشان سخت است، رعایت کنیم!
و اگر کرونا گرفتیم و خوب شدیم، برای خرید و آشپزی به کمک آن‌هایی که در خانه بستری هستند، برویم، چون این بیماری در هفته اول بشدت توان روحی و جسمی را کم می‌کند.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما