کد خبر: 587692
تاریخ انتشار :

سلفی افسانه پاکرو از نمای نزدیک

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ا فسانه پاکرو بازیگر جوان و خوش آتیه سینما و تلویزیون است. افسانه پاکرو بازیگری کم کار است. افسانه پاکرو طرفداران بسیاری دارد. افسانه پاکرو در انتخاب نقش‌هایش وسواس زیادی به خرج می‌دهد.

افسانه پاکرو متولد 4 اردیبهشت 1362 در اهواز، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه سوره است، در کنار بازیگر نقاشی را حرفه ای دنبال می کند و اهل مطالعه و گوش دادن به موسیقی است. افسانه پاکرو بعد از گرفتن مدرک کاردانی و گذراندن دوره کلاس های حمید سمندریان برای بازی در فیلم محکومین بهشت در سال ۸۳ انتخاب شد و پس از آن برای بازی در سریال رسم عاشقی دعوت شد و شهرت خود را به دلیل این سریال به دست آورد.

ارتباط صمیمی با خواهرش سعیده

افسانه در همـه زمینه‌ها حتّی بازیگری یک همراه دوست داشتنی دارد. سعیده خواهر بزرگ تر او که فاصله سنی آن‌ها یکسال اسـت. دو خواهر که از نظر خودشان، دوقلو هستند. علاقمندی‌هایشان، فعالیتشان و حتی لباس‌هایشان هم شبیه هم اسـت. جالب اسـت که دعای تحویل سال این دو خواهر هم یک چیز بود: «سلامتی و تندرستی».

او میگوید: بدلیل فاصله سنی کمی که داشتیم «یک سال» از بچگی مانند دوقلوها بودیم. لباس‌هایمان شبیه هم بود. حتی خاطرم اسـت زمانی که سعیده بـه مهد کودک رفته بود اینقدر اصرار کردم تا مـن را هم زودتر از موعد بـه مهد کودک فرستادند.

در اصل مـن دو سال مهد کودک رفتم. یک سال با سعیده، یک سال هم تنهایی. مدرسه هم که باهم بودیم و دقیقاً تا اول دبیرستان. ازآن جا بـه بعد راهمان تغییر کرد. مـن بـه هنرستان رفتم و گرافیک خواندم.

ازدواج و همسر افسانه پاکرو

او در حال حاضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است و در مورد ازدواج گفته است: مـن و خواهرم هر وقت حرف ازدواج پیش می آید، تصمیم میگیریم با دو برادر ازدواج کنیم که وادار نشویم از هم جدا شویم. ولی تا هم اکنون خیلی بـه شکل جدی بـه ازدواج فکر نکرده‌ایم. جدا شدن از هم دیگر هم برایمان سخت بود. ولی کم کم باید بـه این قضیه جدی‌تر فکر کنیم.

شروع بازیگری

افسانه پاکرو می‌گوید: مـن در ۱۴ سالگی قرار بود وارد این عرصه شوم اما قسمت نشد ،در واقع بخاطر درس و مشق ،خودم و خانواده ام خیلی با اینکار موافق نبودیم ،بعد از گرفتن فوق دیپلم و گذراندن یک دوره کلاسهای استاد سمندریان برای فیلم محکومین بهشت و بعد ازآن سریال رسم عاشقی انتخاب شدم کـه فکر می کنم این هم خواست خدا بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما