کد خبر: 603572
تاریخ انتشار :

سردار فدوی: دموکرات‌ها خباثت های عالم را بر سر ملت ما پیاده کردند

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در آئین گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو که در دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار داشت: مبارزه میان جبهه حق و استکبار با رهبری آمریکا بوده و ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به ترور شهید فخری زاده گفت: دست نشاندگان و خبیثان عالم بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم عزیز ما را با عملیات تروریستی شهید کردند، این شیاطین حتی تاب تحمل جهادگران عرصه علم را هم نداشتند و دست به ترور این عزیزان زدند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: روند مبارزه میان حق و باطل همواره وجود دارد، ما دو حزب بیشتر نداریم یکی حزب خدا و دیگر حزب شیطان؛ مردمان عالم در یکی از این احزاب قرار دارند، ما باید حواسمان باشد و همواره خودمان را مورد ارزیابی قرار دهیم که در کدام حزب هستیم و تلاش کنیم که در حزب الهی باشیم، زیرا در آیه قرآن آمده حزب الهی پیروز نهایی خواهد بود.

سردار فدوی گفت: انقلاب ما در کلام و عمل امام خمینی (ره) تماماً از اسلام گرفته شده و اسلامی است و از سال ۱۳۲۰ تا زمان رحلت امام خمینی (ره) چیزی غیر از اسلام از امام راحل نشنیدیم.

وی با اشاره به دشمنی‌های استکبار از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز، افزود: در طول تاریخ نمی‌توان دشمنی که در طول این ۴۱ سال علیه انقلاب به ما شده مشاهده کرد.

سردار فدوی با اشاره به پیشرفت‌های گسترده انقلاب اسلامی، گفت: آیا پیشرفت‌های امروز کشور با ۱۳۵۸ قابل قیاس است. ما پیشرفت‌هایی داشته‌ایم که حتی آمریکایی‌ها به آن اعتراف کردند و گفته اند که قادر به توقف انقلاب اسلامی نیستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پیروزی‌های انقلاب اسلامی را نتیجه تحقق وعده الهی دانست و ادامه داد: خداوند بندگان خود را عزیز داشته و گفته اگر کارهایی که من از تو می‌خواهم انجام دهید موفق خواهید شد اما شرط آن عمل به خواست الهی است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور گفت: ما در اقتصاد به جای اینکه از الگوهای اسلامی پیروی کنیم به الگوهای غربی عمل کردیم. اینکه بایدهای اقتصاد از دشمنان است پس طبیعی است که نباید نتیجه بگیریم. امام راحل از روز اول فرمودند که ما باید از خام‌فروشی پرهیز کنیم اما اگر به طول این ۴۱ سال نگاه کنیم تمام دولت‌ها که تا به امروز روی کار آمده‌اند به خواست امام راحل که خواست مقام معظم رهبری هم هست، عمل نکردند و می‌بینیم در بودجه امسال هم بخشی از آن به خام فروشی نفت وابسته است. پس چگونه توقع داریم که نتیجه بگیریم.

سردار فدوی با اشاره به آیات و روایات افزود: در قرآن تاکید شده که به دشمنی که بی دین است و با شما جنگیده است اعتماد نکنید، اما متأسفانه این اشتباه رخ می دهد.

وی با اشاره به انتخابات آمریکا و پیروزی حزب دموکرات گفت: بیشترین آسیب به کشور ما از سوی آمریکا در زمان دموکرات ها خورده شده است. بیشتر این تحریم و فشار را در زمان دموکرات ها تجربه کرده‌ایم. دموکرات‌ها خباثت های عالم را بر سر ملت ما پیاده کردند. پس ما نباید گول بخوریم زیرا مسلمانان نباید از یک سوراخ دو بار گزیده شوند و یا پایشان دو بار در یک چاله بیفتد. اما نمی‌دانم چرا برخی اصرار دارند که اشتباهات گذشته را مجدداً تکرار کنند.

منبع: مهر

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما