کد خبر: 609744
تاریخ انتشار :

واکنش واعظی به غیبت رئیس صداوسیما در جلسه دولت

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور صبح امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با احضار آذری جهرمی به قوه قضاییه برای فیلترینگ اظهار داشت: موضع ما از سال ۹۲ این بوده است که فضای مجازی می تواند در خدمت مردم و فعالیت‌های اقتصادی قرار گیرد و می بینید در همه دنیا بحث فضای مجازی محدود به دیدن فیلم و کلیپ نیست و فضای مجازی امروز به بخشی از زندگی مردم تبدیل شده است.

وی عنوان کرد: امورات مردم چه از نظر کسب و کار و چه آنهایی که خدمات دریافت می کنند در کرونا با مشکل مواجه می شد. نباید فضای مجازی را از یک بُعد فقط دید. من نمی گویم در فضای مجازی جرم صورت نمی گیرد اما همه چیز را باید در کنار هم دید. با فساد باید مقابله شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: آقای جهرمی بارها خودشان با کانال هایی که کار خلاف کردند برخورد کردند. ما برای مبارزه با فساد حاضر به همکاری هستیم. اما اجازه دهیم که فضای مجازی به کار خود ادامه دهد.

واعظی در ادامه با تاکید براینکه داماد ترامپ کارگزار صهیونیست ها در واشنگتن بود، گفت: من فکر می کنم دولت جدید آمریکا استقلال خود را دارد لذا در بازگشت آمریکا به برجام بسیاری از کشورهای عربی و مخالفین این موضوع فعال شدند و لابی می‌کنند.

وی در مورد موضوع توهین به رئیس‌جمهور در صدا و سیما گفت: صدا و سیما افرادی را دعوت می کند که مخالفین دولت هستند درحالی که الان نیاز به وحدت و انسجام داریم تا بتوانیم با یک صدا جلوی مخالفین‌مان بایستیم. صدا و سیما نباید مردم را نا امید کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما