کد خبر: 616917
تاریخ انتشار :

در گفتگو با نامه نیوز مطرح شد؛

حسین ابراهیمی: رئیسی زیر بار کاندیداتوری نمی‌رود

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: قالیباف در بین کاندیداهای مطرح، مقبولیت اجتماعی بیشتری در بین مردم دارد. معتقدم این مقبولیت متأثر از عملکرد شایسته آقای قالیباف در حوزه های مختلف اجرایی است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: ترکیب نامزدهای حاضر در صحنه انتخابات همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. این را تنها اصلاح طلبان نمی گویند بلکه اصولگرایان نیز به همین مسئله اشاره می کنند. شاید مشخص شدن آمدن یا نیامدن سیدابراهیم رئیسی بتواند بسیاری از معادلات را حل کند.

حسین ابراهیمی در گفتگو با نامه نیوز درباره کاندیداتوری سیدابراهیم رئیسی در انتخابات پیش رو گفت: همه از آقای رئیسی تقاضا می کنند که برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند اما ایشان تا این لحظه زیر بار نرفته، البته شرایط از نظر مقبولیت آماده است.

فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: ما همه می خواهیم جناب آقای رئیسی کاندیدا شود اما در مجموع اینکه ایشان ببیند وجودشان نافع‌تر در قوه قضائیه است یا ریاست جمهوری بستگی به نظر خودشان دارد که کدامیک را ترجیح می دهد، ریاست جمهوری یا خدمات ارزنده‌ای که در قوه قضائیه دارد.

وی درباره نامزدی علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد: اگر جریانات از آقای لاریجانی بخواهند، کاندیدا می شود اما تا کنون خبری نشده و کسی با او صحبتی درباره این موضوع نکرده است که تشریف بیاورد. در کنار نظر جریانات سیاسی، به هر حال باید دید خود ایشان اراده برای این کار دارد یا خیر.

عضو جامعه روحانیت مبارز درباره اینکه اگر رئیسی نیاید کدام شخصیت اصولگرا بیشترین شانس را در انتخابات ریاست جمهوری دارد اظهار کرد: آقای قالیباف در بین کاندیداهای مطرح، مقبولیت اجتماعی بیشتری در بین مردم دارد. معتقدم این مقبولیت متأثر از عملکرد شایسته آقای قالیباف در حوزه های مختلف اجرایی است.

ابراهیمی افزود: مدیریت آقای قالیباف در شهرداری تهران بسیار ارزشمند بود. حالا اگر کسی از کارمندان خلاف کند به این معنا نیست که آقای قالیباف مدیریت خوبی نداشته است. در نیروی انتظامی نیز ایشان ابتکارات خوبی داشت و در جامعه نیز آقای قالیباف بعد از حاج آقای رئیسی از مقبولیت بهتری برخوردار است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما