کد خبر: 627142
تاریخ انتشار :

دستگیری عاملان منجر به قتل در کاشان

فرمانده انتظامی کاشان گفت: عاملان درگیری و قمه‌کشی شماری از جوانان در این شهرستان که منجر به قتل یک نفر و مصدومیت چهار نفر شد در کمتر از ۶ ساعت دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش سایت خبر آزاد: سرهنگ حسین بساطی بدون اشاره به شمار دستگیرشدگان اظهار داشت: در پی قتل و درگیری تعدای از جوانان در این شهرستان، ماموران پلیس آگاهی پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

این مسوول انتظامی با بیان اینکه با اقدام‌های همه جانبه و اشرافیت اطلاعاتی پلیس، عاملان این درگیری شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی دستور دستگیری آنان صادر شد، افزود: پلیس متهمان را کمتر از ۶ ساعت شناسایی و دستگیر کرد. 

وی با تاکید بر اینکه افزایش احساس آرامش فردی و عمومی و سلب تحرک از مجرمان و قانون‌گریزان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد، ادامه داد: نیروی انتظامی با برخورد قاطع و قانونی با مجرمان و متخلفان و اقدامات کنترلی، محیط را برای فعالیت مجرمانه ناامن می‌کند.

به گفته وی، افرادی که قداره به دست هستند و هرگونه سلاحی اعم از گرم و سرد با خود حمل می‌کنند و اشخاصی که امنیت مردم را به مخاطره می‌اندازند، یقین بدانند حتمی پلیس با این افراد در صحنه برخورد قاطع و قوی را انجام خواهد داد.

این مسوول انتظامی اضافه کرد: نیروی انتظامی مصمم است تا آسایش، امنیت اجتماعی و آرامش روحی و روانی مردم را با برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت تامین کند و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد افرادی نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند.

وی ۱۶ اردیبهشت امسال با بیان اینکه نیروی انتظامی کاشان نیز در برخورد قاطع با اراذل و اوباش از چندین سال پیش تاکنون همواره رتبه نخست استان اصفهان را دارد، از افزایش یک‌هزار درصدی دستگیری اراذل، اوباش و افراد شرور در کاشان طی ۴۵ روز ابتدایی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داده بود.

کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد و بیست و هشتمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت اصفهان پس از مرکز این استان محسوب می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما