کد خبر: 628019
تاریخ انتشار :

محمدرضا گلزار در آغوش یک فرد معروف + عکس

رکنا : محمدرضا گلزار عکسی را با علی دایی از دوران جوانی اش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش رکنا ، محمدرضا گلزار از چهره های سرشناس کشورمان در عرصه هنر است. فیلم "سام و نرگس" محمدرضا گلزار را به دنیای سینما وارد کرد. محمدرضا گلزار متولد فصل بهار است. جوایز سینمایی متعددی را محمدرضا گلزار از آن خود کرده است. به تازگی عکسی را محمدرضا گلزار با علی دایی در اینستاگرامش منتشر کرده است.

محمدرضا گلزار چند خواهر و برادر دارد؟

محمدرضا گلزار دو برادر به نام های علیرضا مهندس رشته عمران و بردیا مترجم زبان انگلیسی و یک خواهر به نام آتوسا مترجم زبان آلمانی دارد و خودش فرزند سوم خانواده است

محمدرضا گلزار می گوید با افتخار تورک هستم و فامیلی ام گلزار آذری می باشد.

محمدرضا گلزار و فعالیت ورزشی از والیبال تا اسکی

والیبال را در زمان دبیرستان شروع کرد و در باشگاه های پارس خودرو، شیشه و گاز، پاس و دیهیم در پست توپ گیر بهترین بازیکن والیبال استان تهران بود.تنها والیبال نبود، بطور حرفه ای پیگیر اسکی بود و کارت مربیگری اسکی آلپاین را هم دارد.

مخالفت پدر گلزار با ورودش به موسیقی

موسیقی را با مخالفت پدرش از سوم دبیرستان بصورت خود آمو با نواختن گیتار شروع کرد، مدتی بعد هم پیانو می زد، تا اینکه بعد از دانشگاه به عنوان نوازنده عضو گروه آریان شد. در این گروه مدت ها بعنوان نوازنده ارگ و پرکاش فعالیت می کرد.

محمدرضا گلزار شاگرد اول مدرسه بود

خانوادم دوست داشتند پزشک شوم، خودم هم فکرشو نمی کردم روزی موسیقی و هنر را حرفه ای دنبال کنم، اما درسم خوب بود و اسمم صدر همه اسامی شاگرد اولا بود.در کنکور دانشگاه آزاد رتبه 5 آوردم.

شروع فعالیت مدلینگ محمدرضا گلزار

علاقه و چهره جذاب محمدرضا گلزار باعث شد در سال 1380 وقتی 24 ساله بود به عنوان اولین مرد فتو مدل ظاهر شود و عکس اش به عنوان مدل پوشاک مردانه ایکات روی بیلبوردهای تبلیغاتی برود.

طراح اختصاصی گلزار

آهو سپانلو از سال 1386 به عنوان استایلیست اختصاصی محمدرضا گلزار کارهای مربوط به انتخاب و طراحی لباس او برای مراسمات مختلف را بر عهده دارد.

خانم سپانلو فارغ التحصیل مد و لباس از دانشگاه انگلستان می باشد و آخرین متد های طراحی را در لباس های گلزار اعمال می کند.

انواع شغل گلزار

محمدرضا گلزار مدتی یک کلوپ زیبایی ویژه مردان داشت، بعدها مدیریت رستوران انار را برعهده گرفت، سپس با یک برند مکزیکی با نام اکلیپس در تولیدات پوشاک همکاری کرد.

حالا دو فروشگاه دیجیتال بنام Go sport نمایندگی فرانسه را اداره می کند و در دبی مرکز سولاریومی (برنزه کردن پوست) به نام سان پینت را دارد. شنیده ها حاکی از برج سازی و بساز بفروشی اش هم است.

رفقای هنری ورزشی محمدرضا گلزار

صمیمی ترین دوست گلزار، امین حیایی است ،محمدرضا طرفدار دو آتیشه تیم بارسلونا و پرسپولیس می باشد و از ورزشکاران با علی دایی صمیمی تر است.

 همسر محمدرضا گلزار

رضا گلزار 42 ساله هنوز ازدواج نکرده است.می گوید در تمام این سالها به خوبی حس کرده ام که تا چه اندازه شهرت مرا تنها کرده است، با وجود همه شایعات هنوز مجردم و نتوانستم ازدواج کنم.

دستمزد میلیاردی

دریافت یک میلیارد تومان برای پنج ماه بازی در سریال عاشقانه سال 96 او را جز چند بازیگر گرانقیمت ایران کرده است و به طور متوسط برای هر فیلم بالای 200 میلیون تومان می گیرد.

غذاهای مورد علاقه محمدرضا گلزار

غذاهای مورد علاقه گلزار قرمه سبزی و ماکارانی است.

ادعای جنجالی گلزار در جشنواره جام جم

گلزار در جشنواره جام جم گفت : کاراکترم در برنده باش خیلی به شخصیتم نزدیک است، من در منزل با دوستانم هم همینم که در برنده باش می بیند

محمدرضا گلزار گفته است: خوشحالم که با حضور من در رسانه ملی، مخاطبان زیادی به تلویزیون اضافه شد ! او همچنین روابط خوبی با علی فروغی مدیر شبکه سه دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما