کد خبر: 633516
تاریخ انتشار :

اقدامات شهرداری تهران برای احداث و ساماندهی سوله های مدیریت بحران

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از آغاز عملیات احداث یک پایگاه جدید مدیریت بحران در منطقه ۱۳ و بهسازی ۵ پایگاه دیگر در نقاط مختلف پایتخت خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سید مجید غمخوار در تشریح جزئیات این خبر افزود: عملیات احداث پایگاه جدید مدیریت بحران منطقه ۱۳ با زیربنای بیش از ۳۰۰۰ مترمربع طی سال جاری آغاز شده و ضمن اتمام خاکبرداری، نصب سازه نگهبان و ساخت فونداسیون به پیشرفتی بالغ بر ۲۰ درصد رسیده است.

غمخوار با بیان آنکه ۲ پایگاه مدیریت بحران در مناطق  ۱۵ و ۱۶ با اجرای اقداماتی از قبیل اصلاح سیستم روشنایی، تهیه و نصب کفپوش، اجرای سیستم اعلان حریق، ساماندهی و اجرای تاسیسات، محوطه سازی و رنگ آمیزی سوله و ساماندهی باکس های آتش نشانی ساماندهی شده است، یادآور شد: یکی از پایگاه های مدیریت بحران در منطقه ۱۸ نیز با حدود ۹۰ درصد پیشرفت عملیات بهسازی در آینده نزدیک آماده بهره برداری خواهد شد.

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، تکمیل پایگاه مدیریت بحران غنی آباد در منطقه ۲۰ را از دیگر اقدامات در حال اجرای سازمان در خصوص پایگاه های مدیریت بحران پایتخت ذکر و اضافه کرد: عملیات تکمیلی سوله غنی آباد در حالی در دستور کار قرار گرفت که فقط اسکلت فلزی سازه فوق اجرا شده بود.

بر اساس گزارش سایت شهر، تاکنون احداث دیوارها و سقف، اجرای بتن کف طبقات، لوله کشی فاضلاب، اجرای سیستم های روشنایی، سرمایش و گرمایش، رنگ آمیزی پایگاه و ساخت دیوارهای محوطه پیرامونی به سرانجام رسیده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما