کد خبر: 640371
تاریخ انتشار :

وقوع قتل و دستگیری قاتل کمتر از ۲۴ ساعت در دیشموک

فرمانده انتظامی‌ استان کهگیلویه و بویراحمد از قتل مردی ۵۱ ساله و دستگیری قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت در بخش دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار "کیقباد مصطفایی" در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع  قتل در بخش دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه، بلافاصله ماموران انتظامی آن فرماندهی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی ماموران مشخص شد مقتول شخصی حدوداً ۵۱ ساله که بر اثر اصابت گلوله ناشی از شلیک اسلحه به سر و گردن به قتل رسیده است.

مصطفایی تصریح کرد: ماموران ضمن هماهنگی و همراهی با مقام قضائی، جسد مقتول را برای معاینات تخصصی به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تیمی از کارشناسان پلیس آگاهی به سرپرستی رئیس پلیس آگاهی استان و اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان های کهگیلویه و گچساران به محل اعزام، با انجام تحقیقات گسترده میدانی به پنج نفر مظنون و کمتر از  ۲۴ ساعت آنان را در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.  

مصطفایی تصریح کرد: متهم به قتل جوانی ۲۸ ساله می باشد که در بازجویی‌های اولیه انگیزه خود از وقوع قتل را اختلاف قبلی عنوان کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به کشف یک قبضه اسلحه کلاش بکار رفته در قتل بیان کرد: پلیس به حمایت از قانون با هرگونه مصادیق نا امنی به شدت برخورد خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما