کد خبر: 606978
تاریخ انتشار :

با شرکت در کمپین دکتر داوودیان لبخند زیبا داشته باشید

با شرکت در کمپین دکتر داوودیان لبخند زیبا داشته باشید
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

وقتی فردی لبخند می‌زند؛ سه بخش از اجزا صورت فرد جلب توجه می‌کند. با لبخند زدن اول لب‌ها؛ پس از آن دندان‌ها و در نهایت لثه به چشم می‌آید. اگر دندان‌ها و لثه سالم و مرتب باشند؛ لبخند شما بسیار زیبا و جذاب خواهد بود. اما اگر یکی یا هر دو آن‌ها دچار مشکلاتی شدند هرگز نگران نباشید؛ شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک سیما دنت و شرکت در کمپین دکتر داوودیان لبخند زیبا داشته باشید. این کلینیک با حضور دکتر ارتودنسی همراه با دستگاه‌های مدرن و پیشرفته؛ می‌تواند دندان‌های شما را به بهترین نحو صاف؛ یکدست، یکرنگ؛ سفید مانند مروارید کند. اگر دندان‌های شما منظم نیست یا یکی پشت دیگری پنهان شده است؛ این مجموعه با تصویری سازی رایانه‌ای قبل از شروع کار؛ چهره شما را ترسیم و با موافقت نهایی؛ پزشک دندان‌های شما را ترمیم می‌کند تا بتوانید با لبخند زیبا در کمپین ما شرکت کنید.

جوایز کمپین لبخند زیبا

هر ماه به چهارده عضو کمپین جوایز زیر تقدیم می شود که از سوی برندگان قابل اعطا به غیر نیز می باشد

  1. یک برنده درمان ارتودنسی ثابت دو فک (به ارزش ۲۰ تا ۳۰ میلیون‌ تومان)
  2. یک برنده ۱۰ واحد لمینیت دندان های بالا (به ارزش ۲۰ میلیون تومان)
  3. دو برنده ایمپلنت سوییسی اشترومن تک دندان ( به ارزش ۱۰ میلیون تومان)
  4. ده برنده بلیچینگ یا سفید کردن دندان (به ارزش ۲ میلیون تومان)
  5. جهت مشاهده ویدئو آموزشی شرکت در کمپین لبخند زیبا بر روی آموزش شرکت در کمپین کلیک کنید.

با شرکت در کمپین دکتر داوودیان لبخند زیبا داشته باشید

کمپین دکتر داوودیان و لبخند زیبا

برخی افراد وقتی که لبخند می‌زنند یا می‌خندند بخش زیادی از لثه آن‌ها به چشم می‌آید. این کلینیک برای برطرف کردن این مشکل نیز تدابیری اندیشیده است. افرادی می‌توانند برای داشتن لبخندی زیبا شرکت در کمپین دکتر داوودیان را در اولویت قرار دهند که به دنبال سلامت دندان و دهان؛ شادابی؛ اعتماد به‌نفس بالا؛ سلامتی روح و جسم خود می‌باشند. برای دندانپزشکان این مجموعه وضعیت دندان‌های بیمار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. افرادی که هر دلیلی رنگ دندانشان تغییر کرده است و شکل آن‌ها متقارن و مناسب نمی‌باشد؛ افرادی هستند که با ترمیم دندان‌های خود می‌توانند زیباترین لبخند را داشته باشند. داشتن لبخندی زیبا برای افرادی همچون بازیگران؛ سیاستمداران؛ گوینده‌ها و.... مهم و حیاتی می‌باشد و در شغل آن‌ها تاثیر بالایی دارد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که هنگامی‌که دو نفر رو در روی یکدیگر صحبت می‌کنند؛ بیش از پنجاه درصد از جذابیت فرد مربوط به لبخند وی می‌باشد.

با شرکت در کمپین دکتر داوودیان لبخند زیبا داشته باشید

متخصص ارتودنسی و لبخند زیبا

کلینیک سیما دنت با حضور دندانپزشکان متخصص افتخار آن دارد برای بیمارانی که بر اثر مشکلات دندان خود از جمله پوسیدگی دندان؛ مشکلات لثه؛ خالی بودن جای دندان و ... نمی‌توانند به راحتی صحبت کنند؛ آسان و راحت‌ غذا بخورند؛ ایمپلنت را انجام دهند. این روش جایگزین دندان‌هایی می‌باشد که کارایی خود را از دست داده‌اند و برای بیمار مشکلاتی به‌وجود آورده است. ایمپلنت‌ها دائمی هستند و بسیار شبیه به دندان‌های بیمار می‌باشد. این روش بسیار با دوام و سالیان زیادی در دهان باقی می‌ماند. بیمار در هنگام صحبت کردن؛ نگران افتادن آن نمی‌باشد. موفقت‌آمیز بودن این روش برای بیمارن؛ نود و هشت درصد گزارش شده است. این آمار نشان از آن دارد که ایمپلنت یک روش مطمئن برای این‌گونه افراد می‌باشد. دندانپزشکان کارآمد با ترمیم این نوع دندان‌ها لبخند زیبا را به شما هدیه می‌کنند. شما با شرکت در کمپین دکتر داوودیان از لبخند زیبا بهره‌مند شوید.

با شرکت در کمپین دکتر داوودیان لبخند زیبا داشته باشید

کمپین دکتر داوودیان و لبخند زیبا

کلینیک تخصصی سیما دنت نه تنها برای بیماران بزرگسال بلکه برای کودکان و اطفال نیز دارای دندانپزشک حاذق می‌باشد. اگر احساس کردید فرزند دلبندتان به هر دلیلی دچار مشکلاتی در دهان و دندان خود شده است؛ به این کلینیک مراجعه کنید و با دندانپزشک کودک مشورت کنید. در صورت نیاز دندان فرزندتان را ترمیم کنید. رسیدگی به سلامت دندان؛ لثه و دهان کودکان از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. گاهی ممکن است بروز برخی مشکلات دهان و دندان در کودکی به‌وجود آید که اگر از کنار آن بی‌تفاوت عبور کنید چه بسا کودک شما در نوجوانی دچار مشکلات زیادی بشود. فرزند شما نیز می‌تواند عضوی از افراد حاضر در کمپین لبخند باشد و با شرکت در کمپین دکتر داوودیان لبخند زیبای خود را به والدین و پزشک خود هدیه کند.

با شرکت در کمپین دکتر داوودیان لبخند زیبا داشته باشید

لبخند زیبا

شما می‌توانید با شرکت در کمپین دکتر داوودیان لبخند زیبا داشته باشید و از جوایز نفیس این کمپین بهره‌مند شوید. قرعه‌کشی این کمپین به‌صوت ماهانه می‌باشد. لازم به ذکر است که این کمپین مخصوص افراد خاصی نمی‌باشد. همه شما می‌توانید عضوی از این کمپین هیجان‌انگیز باشید. فرقی نمی‌کند از کدام منطقه ایران عزیزمان هستید. شمال؛ جنوب؛ شرق و غرب. کمپینی که با حضور میلیونی شما همراه با جوایز دلنشین؛ لبخند زیبای شما را می‌طلبد. هر جا صحبت از لبخند جذاب و زیبا می‌باشد؛ کمپین دکتر داوودیان چون نگینی بر انگشتری می‌درخشد. شما هم با شرکت در این کمپین شانس خود را امتحان کنید. ممکن است فردی از جوایز این کمپین برخوردار شود که خود نیازی به آن نداشته‌باشد لذا این فرد می‌تواند جایزه خود را به شخص دیگری اهدا کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها