کد خبر: 620476
تاریخ انتشار :

تصاویر تلخ از لحظه انداختن اجساد کرونایی به رودخانه

پرتاب اجساد کرونایی ها از پل به رودخانه! تصویرمردانی که جسد یک بیمار کرونایی را از روی پل به رودخانه "راپتی " در هند پرتاب می‌کردند توجه کاربران را به خود جلب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

رودخانه "راپتی" در ایالت اوتارپرادش هند قرار داشته واکنون به محلی برای رهایی ازشر اجساد بیماران کرونایی تبدیل شده است.
گزارش‌های موجود نشان می‌دهد با وجودیکه دولت دستور اکید داده تا مردم اجساد مردگان خود را در رودخانه‌ها رها نکنند اما رهایی از شر اجساد به این روش همچنان ادامه داشته و روز به روز افزایش نیز می‌یابد.
یک کارشناس در این باره گفت: این عمل تنها به خاطر فقر مالی و فقر فرهنگی است آنها نمی‌دانند که چه اشتباه بزرگی انجام می‌دهند.
اطلاعات موجود نشان می‌دهد که جسد متعلق به بیمار کرونایی بوده که برای خاکسپاری تحویل بستگانش داده شده اما آنها هیچ مراسمی برایش ترتیب نداده و تنها با پرت کردنش قصد رهایی از شر جسد را داشتند.

"گاجندرا شکاوات"، از وزرای منطقه، در توئیتر خود نوشت: "ما موضوع ریختن اجساد مرده در رودخانه گانگا و دیگر رودخانه‌ها را را مورد توجه جدی قرار داده‌ایم و اقداماتی را برای ممنوعیت اقدام به این کارترتیب داده‌ایم تا اجساد بر اساس پروتکل‌ها دفن و یا نابود شوند. رهایی اجساد کرونایی در رودخانه هایی چون گنگ و راپتی می‌تواند تبدیل به فاجعه‌ای بزرگ شود که گویی مردم از آن بی‌خبرند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما