کد خبر: 627382
تاریخ انتشار :

اخبار استقلال : منتظر کودتای استقلالی ها علیه فکری باشید!

لیگ بیستم برای محمود فکری فصل متفاوتی بود. او پس از کسب نتایج درخشان با نساجی مازندران در 10 بازی نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم از استقلال پیشنهاد سرمربیگری دریافت کرد اما مدیران نساجی با انتقال او مخالفت کردند. فکری با وجود اوج گرفتن اختلاف‌هایش با مدیران نساجی که آنها را دوست خود می‌دانست، راهی استقلال شد. او تیمش را به صدر جدول برد اما انتقادها از او گسترده شد تا در نهایت هم صدر جدول را از دست بدهد و هم از سرمربیگری آبی‌پوشان کناره‌گیری کند. فکری برای ادامه فصل به نفت مسجدسلیمانی رفت که این تیم را به لیگ دسته اول آورده بود. او در همان ابتدای کار از 3 بازی 7 امتیاز گرفت اما به یکباره تیمش در سراشیبی قرار گرفت و در هفته پایانی با برتری مقابل آلومینیوم اراک در لیگ برتر باقی ماند

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمود فکری در مصاحبه ای طوفانی علیه بازیکنان استقلال مصاحبه کرد و به این نکته اشاره کرد که برخی از آن ها از عمد خوب بازی نمی کردند!

این مصاحبه محمود فکری واکنش بسیاری از کاربران استقلالی را برانگیخت از آن جهت که هواداران اظهار داشتند اگر فکری به استقلال نمی آمد و فرهاد دمجیدی زودتر قرارداد بسته بود تیم آنها حالا قهرمان لیگ برتر شده بود.

منتظر طوفان استقلالی‌ها و مجیدی علیه فکری باشید!

اکثریت قریب‌ به‌ اتفاق بازیکنان استقلال که در دوره محمود فکری حضور داشتند قصد دارند پس‌ از رقابت‌های جام حذفی به اتهامات وارده از سوی سرمربی سابق استقلال پاسخ دهند. پیش‌بینی می‌شود مجیدی نیز اظهارات فکری را بی‌پاسخ نگذارد و با یک مصاحبه طوفانی جواب وی را بدهد.در مصاحبه ای نیز سیاوش یزدانی بازیکن استقلال عنوان کرد که استقلال در دوره فکری و با نتایج و کارهای وی از گرفتن جام قهرمانی باز ماند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما