کد خبر: 627559
تاریخ انتشار :

همسر سابق یوسف تیموری کیست؟

آشنایی یوسف تیموری و همسر سابقش در کشور تایلند زمانی که هر دو از یک فروشگاه در حال خرید بلور بودند شکل گرفت و به ازدواج ختم شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

به گزارش سایت خبرآزاد، یوسف تیموری کمدین مشهور و محبوب کشور عزیزمان است که سال ها پیش با خانمی تایلندی ازدواج کرد. وی علت ازدواجش با این خانم را اینگونه اعلام کرد:" چون کار طنز انجام می دادم دختران ایرانی ، من را جدی نمی گرفتند."  ازدواج او با این زن تایلندی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های کشورمان داشت و بسیاری از کاربران و هواداران از انتخاب این بازیگر به شدت تعجب کرده بودند.

یوسف تیموری واقف متولد 6 دی 1358 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. وی فرزند دوم خانواده است و دو خواهر و یک برادر دارد. او تحصیلات خود را تا مقطع فوق دیپلم و در رشته هنر ادامه داد.

فوق دیپلم هنرستان صدا و سینما می باشد که از 17 سالگی جلوی دوربین رفت و چندین سال با یک دختر تایلندی پسر دار زیر یک سقف زندگی کرد و حالا مجرد است. آشنایی این دو در کشور تایلند زمانی که هر دو از یک فروشگاه در حال خرید بلور بودند شکل گرفت و به ازدواج ختم شد.

ازدواج یوسف تیموری

او چند سال قبل از همسر اعلام کرد که با زنی تایلندی ازدواج کرده است و از او یک پسر دارد. هرچند ازدواج پرحاشیه یوسف تیموری واکنش خانواده اش را نیز برانگیخت اما در نهایت این زوج ایرانی- تایلندی پذیرفته شدند. آنها پسری به نام آرمین دارند.

مصاحبه ای کوتاه یوسف تیموری

یوسف تیموری:برای بازیگری مثل من، ازدواج با یک دختر ایرانی کمی سخت بود. به دلیل اینکه ناخودآگاه زمینه ذهنی نسبت به میزان جدیت حرف های من داشتند که شاید دروغ است و من در حال نقش بازی کردنم. واقعیت این است که به مسئله زندگی مشترک جدی نگاه نمی کردند یا کمتر این نگاه را داشتند.

–با توجه به رسم و رسومات کشور تایلند امکان داشتن همسر دوم وجود ندارد و زنان آنجا به هیچ وجه با همسر دوم کنار نمی آیند. وقتی من برایش توضیح دادم که در کشور ما میشود چند همسر داشت واقعا تعجب کرده بود و باورش نمی شد. چون اصلا در فرهنگ آنها چنین مسئله ای وجود ندارد.

 –اولین باری که فرزندم آرمین را دیدم خیلی توی ذوقم خورد (می خندد). دیدم کاملا شبیه همسرم است. اما رفته رفته که بزرگتر شد به من هم شبیه شد. به آرمین یکی دو کار برای بازی پیشنهاد شد که من مخالفت کردم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما