کد خبر: 635286
تاریخ انتشار :

حکم جدید وزیر دفاع | جزئیات

مهر/ با حکم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سید مصطفی هاشمی گلپایگانی به عنوان مدیر عامل جدید سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع منصوب شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار فرحی جانشین وزیر دفاع در این مراسم با اشاره به ایام پیش روی هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم و امام صادق (ع) لازمه تبعیت و تأسی به رسول اکرم (ص) را در توسعه اخلاق دانست و افزود: حضرت رسول اکرم (ص) فرستاده شد تا فضیلت‌های اخلاقی را در بین جهانیان بسط و گسترش نماید.

وی با اشاره به ویژگی‌های یک مدیر موفق، مدیر عامل سابق سازمان توان را نمونه‌ی یک مدیر جهادی و انقلابی عنوان کرد و یادآور شد: یکی از اثرات ارزشمند این مدیر انقلابی، مهر و محبتی است که به واسطه‌ی این نوع مدیریت در بین کارکنان این سازمان شکل گرفته شده است.

جانشین وزیر دفاع توسعه نیروی انسانی در سازمان «توان»، جانشین پروری و جذب و شناسایی نیروهای کارآمد را از دیگر آثار ارزشمند مدیریت موفق در این سازمان برشمرد و تصریح کرد: رشد و توسعه عملکرد سازمانی در حوزه تحقیقات، تنها بخش کوچکی از یک مسیر تحولی است که طی دهه اخیر با حضور یک مدیر جهادی و انقلابی در سازمان توان شکل گرفته شده است.

سردار فرحی تبدیل این سازمان از یک شرکت به یکی از ارکان مهم صنعتی در وزارت دفاع طی یک دهه گذشته را شاهد مثالی در تایید حرکت‌های سازنده مدیریت جهادی و انقلابی در سازمان «توان» خواند و خاطرنشان کرد: اختصاص سهم عمده بازار باتری کشور، تنوع و توسعه کیفیت محصولات و هم تراز با نمانام های روز دنیا، ورود به صنعت لیتیوم به عنوان صنعت برتر در آینده، ورود به انرژی‌های نو و تجدید پذیر از جمله نیروگاه‌های بادی، خورشیدی، هیبریدی، آمایش کامل صنعتی و توسعه نیروی انسانی، مجموعه اقداماتی است که طی یک دهه اخیر با حضور یک مدیر متخصص و توانمند صورت پذیرفته و این سازمان را از یک شرکت کوچک، به یکی از ستون‌های صنعتی و درآمد زا در وزارت دفاع تبدیل کرده است.

وی با بیان مسئولیت بسیار خطیر هلدینگ شستان در وزارت دفاع، ابرازی امیدواری کرد: ان شاء الله با حضور مهندس هدایت در این مجموعه، شاهد تداوم اقدامات توسعه‌ای و درآمدزا در وزارت دفاع باشیم و بتوانیم در راستای رفاه مجموعه نیروهای مسلح به ویژه نیروهای بازنشسته گام‌های اساسی برداریم.

جانشین وزیر دفاع با اشاره به انتخاب مدیرعامل جدید سازمان توان، سید مصطفی هاشمی گلپایگانی را یک فرد رشد یافته در مکتب« هدایت» و از جنس او خواند و تصریح کرد: این سازمان اگر بخواهد مسیر پیشرفت دوران گذشته را همچنان با سرعت طی نماید باید از تجربیات ارزشمند هدایت الگو پذیرد.

سردار فرحی با بیان اینکه تکنولوژی این سازمان در لبه فناوری جهانی قرار دارد به نحوی که آینده بسیاری از صنایع درحوزه دفاعی به آن گره خورده است گفت: انتظار داریم در دوره جدید، سرعت حرکت‌های توسعه‌ای در سازمان توان بیش از پیش شتاب گیرد.

وی، سازمان توان را پرچمدار توسعه و فناوری در وزارت دفاع خواند و ابراز امیدواری کرد: باید با برنامه ریزی، توسعه زیرساخت‌ها و نیروی انسانی این سازمان را همچنان در لبه فناوری جهانی نگه داشت و روز به روز به دستاوردهای آن افزود.

سردار فرحی در پایان این مراسم از اقدامات هدایت به پاس سال‌ها تلاش در مجموعه «توان» با اهداء لوح تقدیر و برای مصطفی هاشمی گلپایگانی در سمت مدیر عامل سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع آرزوی موفقیت کرد.

همچنین با حکم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، هدایت به عنوان دستیار ویژه و مشاور وزیر منصوب شد.

گفتنی است، مجید هدایت با حکمی دیگر از طرف رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) به عنوان مدیر عامل شرکت «شستان» منصوب شد.

شایان ذکر است شرکت «شستان» با موضوعاتی از قبیل احداث، راه اندازی و بهره برداری کارخانجات صنعتی به منظور تولید، بازاریابی، فروش، صدورمحصولات پتروشیمی و پتروشیمیایی و فرآورده‌های فرعی و مشتقات ذیربط آنها و انجام کلیه فعالیت‌های تولیدی و صنعتی، بازرگانی، فنی و مهندسی و بازرگانی که بطور مستقیم و یا غیر مستقیم مربوط به عملیات مذکور می‌باشد، فعالیت می‌کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما