کد خبر: 653598
تاریخ انتشار :

پیشنهاد داغ خارجی برای هافبک پرسپولیس

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با چند پیشنهاد خارجی مواجه شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

یکی از بازیکنانی که در پایان فصل قراردادش با پرسپولیس تمام خواهد شد، سیامک نعمتی است. بازیکن چند پسته پرسپولیس که در دیدار مقابل شهرخودرو گل برتری تیمش را هم به ثمر رساند، در طی چند فصل اخیر جزو خوب های پرسپولیس بوده و حتی سابقه دعوت به تیم ملی را هم در کارنامه دارد. سیامک که بعد از مدت ها در دیدار مقابل شهرخودرو در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفته بود، نمایش خوبی داشت و موفق به گلزنی هم شد.

با این حال نعمتی در پایان این دیدار در خصوص قراردادش اعلام کرد که بعد از دیدار مقابل فجر در هفته سی ام ، قراردادش با پرسپولیس به پایان می رسد و بازیکن آزاد خواهد شد. سیامک در خصوص اینکه با پرسپولیس تمدید خواهد کرد یا از این تیم جدا خواهد شد گفت: یک بازی باقی مانده و بعد از آن باید با باشگاه صحبت کنیم. اگر شرایط خوب بود باعث افتخارم است که در پرسپولیس بمانم و به این تیم کمک کنم.

وی در واکنش به اینکه شنیده می‌شود از گل گهر پیشنهاد دارد گفت: با خودم صحبتی نشده و خبری نیست. پیشنهاداتی هست اما بررسی آنها را به آخر فصل موکول کرده‌ام. در ایران اولویت من پرسپولیس است و هیچ شکی در این مسئله نیست.چند پیشنهاد خارجی دارم ولی به طور حتم اولویت با پرسپولیس است. باید بعد از پایان بازی ها با باشگاه صحبت های لازم را انجام دهم و ببینیم چه پیش خواهد آمد.

هافبک پرسپولیس در حالی اعلام کرد که چند پیشنهاد خارجی دارد که پیگیری های ما نشان می دهد، پیشنهادات خارجی سیامک از تیم های حاشیه حوزه خلیج فارس و از کشورهای قطر و امارات هستند.پیشنهاداتی که قطعا به لحاظ مالی به سود این بازیکن می شود و باید دید چه سرنوشتی در انتظار سیامک و آینده فوتبالی او خواهد بود.

منبع: خبر ورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها