کد خبر: 664218
تاریخ انتشار :

دستیار وزیر اطلاعات: سرویس‌های جاسوسی اغتشاشگران را سازماندهی می‌کردند

دستیار وزیر اطلاعات با بیان اینکه سرویس‌های جاسوسی و منافقین مستقیما اغتشاشگران را سازماندهی می‌کردند، گفت: با پرداخت هزینه های سنگین به اراذل و اوباش این عناصر ناامن کننده را به صحنه اغتشاشات جامعه وارد کردند.

دستیار وزیر اطلاعات: سرویس‌های جاسوسی اغتشاشگران را سازماندهی می‌کردند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

شفیعی در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان مشهد، ضمن تبیین فتنه جدید دشمن در ناآرامی‌های اخیر اظهار داشت: در فتنه‌ای که نظام سلطه و دشمنان ایجاد کردند، استکبار جهانی به دنبال حادثه‌ای بود تا فتنه خود را اجرایی کند و در این میان، حادثه فوت خانم امینی بهانه‌ای شد تا فضا برای تحقق توطئه مهیا شود.

وی گفت: دمیدن در آتش تفرقه قومیتی یا مذهبی در اقصی نقاط کشور، نشانه‌های آغاز جنگ ترکیبی دشمن در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مجازی علیه جمهوری اسلامی است تا نظام را بدنام و چهره تابان آن مخدوش شود.

دادستان کل کشور: تعداد زیادی از فریب‌خوردگان ‌اغتشاشات اخیر آزاد شدند‌فیلم/ عنصر اغتشاشگر: گلوله میخ را برای زیبایی و باحال‌بودنش گرفتم!دادستان‌کل کشور: اغتشاشگران متناسب با جرائم‌شان مجازات می‌شوند‌

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی، ضمن پرداختن به چالش‌های موجود در جامعه خاطرنشان کرد: حقیقت این است که امروزه اعتقادات فرزندان این جامعه در عرصه فضای مجازی هدف حمله قرار گرفته و این موضوع، مسئولیت مدیران را در رفع مشکلات جامعه و ارتقای رضایتمندی عمومی سنگین‌تر می‌کند.

شفیعی با استناد به مدارک مستند به نقش مستقیم و غیرمستقیم معاندین و منافقین در سازماندهی اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت: علاوه بر این، سرویس‌های جاسوسی خارجی با پرداخت هزینه های سنگین به اراذل و اوباش این عناصر ناامن کننده را به صحنه اغتشاشات جامعه وارد کردند.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها