کد خبر: 668001
تاریخ انتشار :

بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از محل برگزاری آزمون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

معاون رئیس قوه قضائیه از محل برگزاری آزمون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در تهران بازدید کرد.

بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از محل برگزاری آزمون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت امور بین‌الملل قوه قضاییه و ستاد حقوق بشر، کاظم غریب آبادی، معاون رییس قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، با حضور در حوزه‌ برگزاری آزمون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در تهران، از نزدیک در جریان فرایند برگزاری آزمون قرار گرفت.

غریب آبادی در حاشیه این بازدید گفت: آزمون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به طور همزمان در ۱۸ استان و با پوشش تمامی استان‌های کشور، برگزار می شود.

وی افزود: این آزمون بدنبال تصویب آیین نامه جدید دفاتر خدمات در مرداد ۱۴۰۱ و با حضور بیش از ۱۳۹۰۰ داوطلب در سراسر کشور شامل ۳۲۰۰ نفر در تهران برگزار می شود.

دبیر ستاد حقوق بشر یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این آزمون را توسعه و گسترش دفاتر خدمات الکترونیک قضایی بیان کرد و گفت: این اقدام منجر به تسهیل دسترسی مردم به خدمات قضایی و موجب افزایش رضایتمندی آنان می‌شود.

معاون رییس قوه قضاییه در پایان خاطرنشان کرد: دفاتر خدمات الکترونیک قضایی موجب کاهش در زمان و هزینه ها، افزایش سرعت در رسیدگی ها، شفافیت، پاسخگویی و مسئولیت پذیری شده و با برگزاری آزمون در دوره جدید و دفاتر جدیدی که در سراسر کشور ایجاد خواهد شد، شاهد افزایش خدمات رسانی به مردم خواهیم بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها