کد خبر: 672141
تاریخ انتشار :

جزئیات جدید و تلخ از حال شهرام عبدلی در بیمارستان

تسنیم: مدیر روابط عمومی بیمارستان قائم مشهد درباره آخرین وضعیت شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون توضیحاتی داد.

جزئیات جدید و تلخ از حال شهرام عبدلی در بیمارستان
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

شهرام عبدلی چند روزی است در بیمارستان بستری شده و فضای‌‌مجازی هر لحظه به نقل از فردی، خبری درباره آخرین وضعیت جسمی‌ این بازیگر سینما و تلویزیون منتشر می‌کند.

امیر غفارمنش دوست و همبازی این بازیگر که مشغول بازی در سریال «آسوده باش» به کارگردانی حسن حج‌گذار با موضوع امام رضا(ع) در مشهدند خبر امیدوارکننده‌ای را اعلام کرد که برای لحظاتی اتفاق افتاد؛ هوشیاری شهرام عبدلی برگشت! او این‌طور گفته بود: «من 20 دقیقه پیش باخبر شدم که هوشیاری شهرام عبدلی بالا آمده است و فضای امیدوارکننده‌ای اتفاق افتاد، به‌گونه‌ای که الآن همه گروه این پروژه‌ای که در مشهد مشغول به کاریم، خوشحال‌اند.»

اما این نکته خیلی زود جایِ‌خودش را به حالت اولیه عبدلی داد. این‌طور که جواد حدادی مدیر روابط عمومی بیمارستان قائم مشهد به خبرنگار تسنیم گفت: فقط می‌توانم بگویم آقای عبدلی همچنان بیهوش‌اند و دستگاه به ایشان وصل است. وضعیت تغییری نداشته و حالِ مساعدی ندارند. از مردم می‌خواهم برای این بازیگر خوب سینما و تلویزیون دعا کنند.

عبدلی چطور به بیمارستان رسید و چه اتفاقی افتاد؟ این موضوع را هم جواد حدادی این‌گونه توضیح داد: شهرام عبدلی شامگاه شنبه 29 بهمن‌ماه دچار عارضه سکته خونریزی‌دهنده مغزی شده و بلافاصله او را توسط اورژانس به بیمارستان قائم مشهد انتقال دادند. اقدامات تشخیصی و درمانی از بدو ورود انجام شد و اولین عمل جراحی رویِ شهرام عبدلی اتفاق افتاد.

وی افزود: شهرام عبدلی از همان موقع حال نامساعدی نداشت و هنوز هم همان حالت را دارد و در میانِ این همه خبر ضد و نقیض درباره وضعیت جسمانی ایشان، این نکته را صراحتاً اعلام می‌کنم هیچ تغییری در وضعیت ایشان اتفاق نیفتاده است. شهرام عبدلی هوشیاری ندارد، به دستگاه وصل است و حال عمومی‌اش نامساعد است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها

نیازمندی ها