کد خبر: 414072
تاریخ انتشار :

نزاع خیابانی در خاوران منجر به قتل شد

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پلیس آگاهی تهران بزرگ در ساعت یک بامداد 26 اردیبهشت امسال وقوع یک فقره درگیری دسته جمعی در خیابان خاوران، 10 متری شهید محمودی به کلانتری 132 نبرد اعلام شد.
به گزارش نامه نیوز ، بر اساس این گزارش، با حضور ماموران در محل مشخص شد درگیری بین دو گروه از جوانان ساکن خیابان محمودی آغاز و طی آن جوانی به نام «مهدی» از ناحیه گردن مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته است.
براساس این گزارش با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت شدت ضربه وارده به ناحیه حیاتی گردن، جوان ( 23 ساله ) جان خود را از دست داد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
در تحقیقات میدانی از محل درگیری مشخص شد 2 برادر به نام های رضا (22 ساله)، جواد (24 ساله) و یکی از دوستانشان به نام مسعود ( 23 ساله ) با گروهی دیگر از جوانان ساکن خیابان محمودی درگیر و رضا با ضربه چاقو مقتول را از ناحیه گردن مجروح کرده است.
برابر تحقیقات بعمل آمده مقتول بهمراه دوستانش در بیشتر شب ها مقابل ساختمان محل سکونت دو برادر ( رضا و جواد ) تجمع می کردند و همین موضوع زمینه اعتراض و نهایتا اختلاف دو برادر با مقتول و دوستان وی را ایجاد کرده بود.
براساس این گزارش با شناسایی رضا به عنوان فرد ضارب و متهم اصلی پرونده ( از طریق اظهارات شاهدان صحنه درگیری)، دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت اما مشخص شد که متهم از شب درگیری از محل سکونت خود متواری شده است.
در تحقیقات پلیس مشخص شد که رضا مدتی به یکی از شهرهای شمالی کشور متواری و در آنجا مخفی بود و به تازگی به تهران بازگشته و در منزل یکی از بستگان نزدیک خود در خاوران، هاشم آباد مخفی شده است.
با اطلاعات به دست آمده سوم تیرماه متهم دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
رضا پس از دستگیری گفت: شب حادثه پس از شرب خمر بهمراه برادرم و مسعود در بالکن خانه ایستاده بودیم که با مقتول و دوستانش چشم تو چشم شدیم و از آنجا درگیری لفظی بین دو گروه آغاز شد؛ چاقویی از داخل آشپزخانه برداشتم و به همراه برادرم و مسعود از خانه خارج شدیم و با شروع درگیری در یک لحظه با چاقو ضربه ای به مقتول زدم و به سرعت از محل فرار کردم.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، دراین باره گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به درگیری منجر به جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما