کد خبر: 593870
تاریخ انتشار :

درخواست وزارت بهداشت برای مشارکت همگانی در پویش «نذر ماسک»

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، سخنگوی وزارت بهداشت از تمام محبان امام حسین (ع) خواست تا در پویش نذر ماسک مشارکت کنند چراکه این اقدام گامی موثر در جهت رفع مشکلات هیات‌های مناطق محروم و کم برخوردار خواهد بود.
دکتر سیما سادات لاری با بیان اینکه عزاداری امام حسین (ع) برای تمام ظلم‌ستیزان و عاشقان خاندان اهل بیت اهمیت زیادی دارد، گفت: به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در کشور و با هدف تعادل‌بخشی میان حفظ سلامت شهروندان و برگزاری مناسک سوگواری، تلاش‌های زیادی از سوی بانیان مراسم عزاداری‌های امسال در جهت اجرای هرچه بهتر دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شده است.
وی افزود: در همین راستا پویش نذر ماسک ازجمله اقدامات نیکوکارانه و انسان‌دوستانه‌ای بود که مدتی است در کشور به جریان افتاده است و طی آن مردم اخلاق مدار کشورمان نسبت به تهیه و توزیع ماسک به عنوان یکی از مهمترین عوامل بازدارنده از انتقال کرونا اقدام می کنند. حال با توجه به اینکه در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان به سر می بریم و ضرورت دارد که مسائل بهداشتی را در مراسم عزاداری رعایت کنیم، از تمام محبان امام حسین (ع) درخواست می کنیم تا با مشارکت در پویش نذر ماسک، تهیه و توزیع ماسک را به عنوان اقدامی خداپسندانه و انسان‌دوستانه در کنار سایر نذرهایشان قرار دهند.
لاری در پایان گفت: به طور حتم مشارکت همگانی در این پویش سلامت‌محور و مومنانه گامی موثر در جهت رفع مشکلات هیات‌های مناطق محروم و کم برخوردار خواهد بود. ضمن عرض تسلیت مجدد ایام سوگواری امام حسین (ع) به مردم شریف ایران، از کلیه عاشقان و شیفتگان آن حضرت خواهش می کنیم که تمام همت و تلاش خود را در راستای اجرای هرچه مطلوب تر دستورالعمل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری به کار گیرند تا شاهد برپایی محرمی عاری از هرگونه آفت بیماری و سرشار از شور و شعور حسینی در تمام کشور باشیم.
منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما