کد خبر: 598452
تاریخ انتشار :

تجربه شخصی خرید اینترنتی پرطرفدارترین رمان های دنیا

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

تعریف اصلی رمان از منابع خارجی این چنین است: رمان چیست؟ رمان قطعه ای از روایت طولانی در نثر ادبی است. نثر روایی برای سرگرمی و روایت یک داستان است. این شرح زنجیره ای از وقایع است که شامل گروهی از شخصیت ها ، تنظیمات و پایان است. اکثر ناشران ، رمان هایی را انتخاب می کنند که بسته به نوع ژانر ، در محدوده 80 تا 120 هزار کلمه باشند. تبدیل شدن به یک رمان نویس منتشر شده بیشتر به دلیل استعداد، پشتکار و شانس است. اول ، شما باید خیلی خوب بنویسید - آنقدر خوب که بتوانید در مقابل رقابت برجسته شوید - و سپس باید مطالب خود را ارسال کنید تا اینکه به کسی برسد که به اندازه شما از آن قدردانی کند. این مستلزم تحرک و عزم راسخ، و سالها فداکاری در صنعت است. ما در زیر به متداول ترین سوالات شما درباره رمان نویسی همراه با اطلاعات دقیق پاسخ می دهیم تا به شما در نوشتن رمان موفق کمک کنیم.

در سال ۱۳۹۰ که در دانشگاه تهران درس میخواندم، همیشه به میدان انقلاب سر می زدم و از کتاب فروشی های انقلاب کتاب میخریدم. خیلی روزها فقط به همراه هم کلاسی های دانشکده علوم و فنی برای قدم زدن و مطالعه چند صفحه کتاب به سما انقلاب می رفتیم. همیشه ساعت هایی که در آنجا بودیم به همه ی ما خوش میگذشت. خیابان انقلاب تهران پر است از کتاب فروشی هایی که به تمام ایران کتاب ارسال می کردنند.

شما هر کتابی که بخواهید می توانید در انقلاب پیدا کنید. هزاران جلد کتاب و فروشگاه کتاب در حوالی میدان انقلاب هستند. برای من که همیشه در حال خرید کتاب و مطالعه کتاب بودم، مخصوصا کتاب های ادبیات و داستانی و رمان های خاص، جذاب ترین کتاب ها، کتاب های رمان و داستانی بودند. شاید برای شما جالب باشد و بخواهید به معروف ترین کتاب فروشی های انقلاب بروید و کتاب های داستانی و رمان بخرید. پس برایتان از قسمت های مهم ۲ کتاب رمانی که در این اواخر خوانده ام و نحوه آشنایی با کتاب فروشی اینترنتی و خرید آنلاین کتاب را نیز برایتان تعریف می کنم.

تجربه شخصی خرید اینترنتی پرطرفدارترین رمان های دنیا

شنبه ۲۲ مهر سال ۱۳۹۹ بود که مثل همیشه یه انقلاب رفتم ولی یه خاطر کرونا و حساسیت نسبت به آلودگی هوا مجبور شدم سریع به خانه برگردم، بدون اینکه مثل همیشه یه داخل کتاب فروشی ها بروم و کتابی بخرم. خیلی ناراحت بودم چون هم کرونا و فاصله اجتماعی و ماسک اذیتم می کرد و هم اینکه ما در دانشگاه تهران جو دوستانه خیلی خوبی داشتیم که دیگر خیلی کم رنگ بود و خیلی احساس نمیشد. فکر کردم که چطوری می شود من بشوم نقش اول یک رمان و خودم یک کاری کنم تا از این حال و هوا بیرون بیام و حس خوشی و لبخند لب به سراغم بیاید.

به فکر زدم در گوگل سرچ کنم خرید کتاب و سایت ها رو بررسی کنم. ولی اصلا کتاب مورد علاقه من رو بهم پیشنهاد نداد. پس فورا دریک تب جدید بروزر سرچ کردم بهترین رمان های معروف دنیا و یک لیست از رمان ها را پیدا کردم. لیست جذابی بود چون همه رمان های خارجی پرطرفدار را آورده بودند و من هم به فکرم زد به صورت اینترنتی چند تا از بهترین رمان های دنیا را خریداری کنم و چند روزی را در خانه بمانم و رمان بخوانم.

تجربه شخصی خرید اینترنتی پرطرفدارترین رمان های دنیا

سایت هایی که بالا بوند هیچ کدام فروشنده نبودند و من مجبور شدم دوباره به گوگل بگردم و از گوگل سواب بپرسم که چطوری میتوام رمان های معروف را اینترنتی به سادگی چند کلیک خرید،‌ کمی‌مطالعه کردم ولی نتوانستم از سایت های موجود خرید کنم تصمیم گرفتم اسم خوده رمان را سرچ کنم.

دوباره به سراغ گوگل رفتم و سرچ کردم موش ها و آدم ها رمان مورد نظرم پیدا نشد. سرچ کرم خرید اینترنتی رمان موش ها و آدم ها در صفحه اول گوگل‌ تعدادی فروشگاه اینترنتی کتاب بودند که همه این رمان را داشتند ولی یک‌اسم بود که قبلا خیلی در میدان انقلاب به آن کتاب فروشی مراجعه کرده بودم. پس از اینکه فروشنده مهربان به خاطرم آمد، روی آن لینک کلیک کردم و رفتم داخل سایتشان. اول خوشحال شدم چون از همان کتاب فروشی معروف می توانستم کتاب های مد نظرم را خریداری کنم ولی یادم آمد که حال و هوای مطالعه چند صفحه کتاب در میدان انقلاب و قدم زدن و داخل فروشگاه کتاب بودند حس خودش را دارد.

توجه من را خلاصه کتاب به صورت الکترونیکی که آماده شده بود جلب کرد. فرایند دانلود و مطالعه خیلی روشن بود. خلاصه ای از بهترین رمان ها را می توانستم بخوانم. در کل سایت قدمی زدم و دیدم تمام کتاب ها را می شود مثل همان تجربه حضوری مطالعه کرد. خیلی خوشحال شدم و ساعت ها به مطالعه رمان ها و پرفروش ترین کتاب ها پرداختم.

تجربه شخصی خرید اینترنتی پرطرفدارترین رمان های دنیا

الان یک سایت خوب رو میشناسم که می تونم هر موقع خواستم به صورت اینترنتی کتاب مورد نظرمو خریداری کنم. البته باید بدونید که این سایت صفحات زیادی رو داره برای همین من به شما صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی کتاب را برای دیدن پیشنهاد می دهم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما