کد خبر: 600614
تاریخ انتشار :

یک شبه موفق نمی شوید!

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

بسیاری از افراد در جهان براین باورند که خود هیچ دخالتی در سرنوشت شان ندارند. متاسفانه بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار نیز این طور فکر می کنند. در این بین برخی از آن ها چنین باوری را از دیدگاه مذهبی بدست آوردند و عده ی دیگر هم از سر تن پروری و تنبلی چنین عقیده ای را در خود نهادینه کردند، حتی تعدادی از افراد هم به این دلیل که هرگز به توانایی ها و قدرت خود پی نبرده اند اعتقادی به ساختن سرنوشت شان و رسیدن به موفقیت ندارند. اما همه این گونه نیستند، هستند افرادی که به این درک رسیده اند که می توانند با دست های خود زندگی شان را ساخته، کسب و کارشان را رونق دهند و سرنوشت شان را طور دیگری رقم بزنند. برای چنین افرادی، موفقیت دقیقا همانند خانه ای است خود معمارش هستند و آن را می سازند.

اگر شما هم می خواهید موفقیت را از نزدیک ببینید بهتر است دست به کار شوید و چیزهایی را بیاموزید تا نمی دانید. اگر به تازگی وارد میدان تجارت شدید و کاری را راه انداختید و می خواهید سرمایه تان را چند برابر کنید یا درآمد بیشتر داشته باشید، کارتان را بین المللی کنید و برندتان را در بازار جا بیندازید تنها کافیست یک کار را انجام دهید، در دوره DBA ثبت نام کنید.

یک شبه موفق نمی شوید!

با DBA کارتان را رونق داده و سرمایه تان را چند برابر کنید

اگر این طور می پندارید که هر انسان موفقی بدون شک از یک یا چند موهبت الهی برخوردار است، سخت در اشباهید و هرچه زودتر باید چنین باوری را اصلاح کنید! تمام انسان ها فرصت های بی شماری برای موفقیت دارند. اما تفاوت آن ها در این است که عده ای از تک تک این فرصت ها استفاده کرده و عده ای دیگر تنها از کنار فرصت ها می گذرند، بدون آن که به آن ها نگاهی بیاندازند. اگر شما هم به دنبال موفقیت هستید باید این فکر را از سرتان بیرون کنید که یک شبه به آن می رسید یا می توانید در مدت اندکی پول پارو کنید! برای رسیدن به این ها باید در راهی درست قدم بردارید.

شما هم باید مثل میلیون ها مدیر و صاحب کسب و کار موفق از فرصت های تان استفاده کنید، در دوره مدیریت عالی کسب و کار یا همان DBA ثبت نام کنید. بالاخره که باید از یک جا شروع کنید، کجا بهتر از دوره مدیریت عالی کسب و کار. دوره آموزش DBA، راهی مطمئن و هموار است برای دست یافتن به رویای یک شبه میلیاردر شدن! البته این جمله یک شوخیست. شما می توانید میلیاردر شوید اما نه یک شبه، بلکه در مدت کوتاهی.

یک شبه موفق نمی شوید!

در حقیقت دوره DBA می تواند راهنمای شما باشد. این دانش به شما قدرت آنالیز قوی نسبت به مسائل مختلف می دهد و شما را آماده می کند تا در بازار کار با مسائل مختلف رو به رو شوید و قادر به حل این مسائل باشید. جالب است بدانید که هم اکنون شما در جایگاه شخصی خود یک مدیر هستید. شما مراحل مختلف زندگی خود را مدیریت می کنید در طول روز با چالش های گوناگون رو به رو می شوید، گاه این چالش ها را با موفقیت طی می کنید و گاه در طی کردن آن ها با مشکل رو به رو هستید.

این توانایی شما در حل چالش ها به هموار شدن مسیر زندگی تان و به طور کلی موفقیت شما در زندگی، کمک می کند. حال شرکت در دوره DBA یا مدیریت عالی کسب و کار نه تنها به شما در مدیریت استراتژیک کسب و کار بلکه در مدیریت زندگی و روابط شخصی کمک شایانی می کند. هیچ دوره ای نمی تواند بهتر از این باشد که شما نه تنها در شغل خود بلکه در زندگی خود نیز از آن استفاده نمایید.

یک شبه موفق نمی شوید!

شرکت در دوره DBA فن پردازان گزینه ای مناسب برای موفقیت

اگر این طور فکر می کنید که برای راه اندازی یک کار جدید یا ثبت یک شرکت فقط به سرمایه و اخذ مجوزهای لازم نیاز دارید، سخت در اشتباه هستید. شما بدون دانش و کسب مهارت ها در حوزه مدیریت و کسب و کار نمی توانید با اطمینان و اعتماد به نفس قدم از قدم بردارید. مسلما شما هم مثل بسیاری از افراد دیگر به دنبال درآمد عالی، موفقیت و در نهایت یک زندگی ایده آل هستید. به همین علت هم به دنبال یک شغل بهتر یا راه اندازی یک کسب و کار پرسود هستید. این تفکر فوق العاده است، اما آیا به موانعی که ممکن است سرراه تان به آن ها برخورد کنید، فکر کردید؟ این که چطور از آن ها عبور کنید؟

وجود مشکلات و چالش ها در هر کاری طبیعی است؛ مهم این است که شما بتوانید با موفقیت ان ها را پشت سر بگذارید بدون کوچکترین خسارتی. برای این کار نیز همان طور که در ابتدا ذکر کردیم به دانشی نیاز دارید که به شما کمک کند تا استراتژی و برنامه ریزی صحیح پیش بروید. اما چگونه؟ چگونه می توان در میدان رقابت یک یا چند قدم از رقبای خود جلوتر باشید؟ چگونه می توان به عنوان رهبری موفق در میان کارمندان و زیردستان خود، شناخته شوید؟ با شرکت در دوره آموزش DBA موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان و می توانید هم از موانع عبور کنید، هم مدیر خوبی باشید، هم برنامه ریزی مناسب خواهید داشت و ... . با گذراندن این دوره و دریافت گواهینامه DBA دیگر دوران نداستن ها و ندانم کاری های به پایان می رسد!

برای این که بتوانید روی مسائل مختلف مدیریتی مسلط شوید و به دنبال آن درآمد بالا و پیروزی در کار را تجربه کنید، نوع و روش آموزش دروس بسیار مهم است. همچنین انتخاب موسسه ای که با روش های آموزشی دنیا، آشنایی کامل داشته باشد نیز حائز اهمیت است. موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان یکی از مؤسسات پیشرو با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه دوره های آموزشی به ویژه دوره DBA است که محتوای درسی آن زیر نظر اساتید مجرب و برتر کشور طراحی شده است. این موسسه که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور فعالیت می کند، همواره در تلاش بوده است تا با ارائه دوره های آموزشی مختلف مطابق با آخرین استانداردهای آموزشی دنیا، در راستای بهبود و ارتقای سطح علمی کشور قدم بردارد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما