کد خبر: 602958
تاریخ انتشار :

فرهنگ سفر نرفتن در این ایام باید در مردم جا بیفتد

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

رحمت الله فیروزی در خصوص اعمال محدودیت های کرونایی، اظهار کرد: چاره ای نداریم جز اینکه مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را مو به مو اجرا کنیم و صبوری بیشتری به خرج دهیم تا شر این بیماری منحوس از سر کشور کم شود.

بر طبق آماری که ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت اعلام کرده اند تعداد فوتی ها تا حدی کاهش داشته است که نشان می دهد اعمال محدودیت ها به هر شکلی که باشد تاثیر مثبت خود را دارد. خوشبختانه بسیاری از صنوف نیز این محدودیت ها را رعایت کرده اند و در سطح شهرها نیز ترددها کمتر شده است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، گفت: فرهنگ سفر نرفتن در این ایام باید در مردم جا بیفتد و خودشان احساس مسئولیت کنند و کمتر از منزل خارج شوند. با توجه به اثرات شوم کرونا مردم اجتماعات را به حداقل برسانند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا بتوانیم ویروس را مهار کنیم.

فیروزی با بیان اینکه بازگشایی های اول مهرماه غیرمسئولانه بود، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع کرونا متصدیان امر باید در این خصوص مسئولانه تر عمل می‌کردند، متاسفانه بخش‌هایی از دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا تبعیت نکردند و مدارس و برخی آموزشگاه ها را در اول مهر بازگشایی کردند که نتایج منفی در پی داشت.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما