کد خبر: 609592
تاریخ انتشار :

پیش بینی جدید قیمت سکه /قیمت سکه به کجا رسید ؟ +جدول قیمت

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

قیمت سکه در سال اخیر با نوسانات زیادی رو به رو بوده . قیمت سکه تاثیر زیادی از قیمت ارز می گیرد . قیمت سکه در مدل های مختلف متفاوت است. قیمت سکه در فصل های آینده مورد پیش بینی قرار رفته است . قیمت سکه را با ما دنبال کنید.

حباب سکه تمام بهار ۱,۵۶۰,۰۰۰ ۲,۵۸۰,۰۰۰
سکه امامی ۹۸,۳۶۰,۰۰۰ ۱۰۲,۶۸۰,۰۰۰
سکه بهار آزادی ۹۳,۰۰۹,۰۰۰ ۱۰۱,۰۱۹,۰۰۰
نیم سکه ۵۴,۰۰۰,۰۰۰ ۵۵,۵۰۰,۰۰۰
ربع سکه ۳۴,۰۰۰,۰۰۰ ۳۵,۵۰۰,۰۰۰
سکه گرمی ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲۱,۰۰۰,۰۰۰
مثقال طلا ۳۹,۸۳۰,۰۰۰ ۴۳,۳۳۰,۰۰۰

سکه در هفته گذشته نتوانست بالای سد ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی باقی بماند. روز شنبه، معامله گران با احتیاط در خرید و فروش‌های پشت خطی، قیمت این فلز گران بها را بار دیگر به بالای مرز یاد شده بردند.

در نتیجه به احتمال زیاد در ابتدای روز یک شنبه یک بار دیگر، معامله گران مرز ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را ملاقات خواهند کرد. آنها در صورتی که بتوانند، سقف قیمت را بالاتر ببرند، انتظارات افزایشی را شدت خواهند داد. با این حال، برگشت دلار به محدوده ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی می‌تواند زمینه ساز نزول این فلز گران بها تا محدوده ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی شود، نقطه‌ای که در بازار روز شنبه کف بازار بود.

قیمت سکه

سکه در روز یک شنبه تنها به عامل تاثیرگذار دلار چشم خواهد دوخت و در صورتی که اسکناس امریکایی مرز ۲۳ هزار تومانی را از دست دهد، سکه بازان فروشنده خواهند شد.

ارزش واقعی سکه در روز شنبه به بالای مرز ۱۰ میلیون تومانی صعود کرد. این موضوع موجب شد که کمی انتظارات افزایشی در بازار تقویت شود. در کنار این، سکه در روز شنبه با احتیاط و آرامش به سوی نرخ‌های بالاتر آمد، امری که نشان می‌داد بازار هیجانی نیست و با استفاده از متغیرهای اثرگذاری چون صعود دلار، خود را در مسیر افزایشی قرار داد. هیجانی نبودن بازار سکه از بررسی حباب این بازار نیز مشخص بود. در ابتدای هفته، حباب سکه به محدوده ۳ درصدی رفت، حال آنکه در روز پنج شنبه فاصله ارزش ذاتی سکه با قیمت بازاری آن به نزدیک ۵ درصد می‌رسید. البته در همین شرایط نیز سکه تنها با دلار ۲۴ هزار تومانی، با فرض ثبات اونس، حباب صفر را تجربه خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما