کد خبر: 610137
تاریخ انتشار :

دلایل اصلی که می تواند هر شخصی را به فکر زندگی در گرجستان فرو برد

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

بعد از اندکی تحقیق و بررسی ساده می توان به دلایلی که برخی از افراد برای پر کردن نبود آنها دست به مهاجرت به گرجستان می زنند و برای آن ها جذابیت دارد را شناسایی کرد که در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم :

  1. امنیت اجتماعی بسیار بالا که توانسته است طبق آمارهای جهانی این کشور را در چند سال گذشته در بین 10 کشور امن جهان قرار دهد و اگر مدتی را در این کشور بگذرانید متوجه سطح باور نکردنی امنیت می شوید به گونه ای که بعد از مدتی عباراتی همچون سرقت و زورگیری و مواردی از این قبیل را فراموش خواهید کرد.
  2. آرامش و ثبات اقتصادی فوق العاده و عدم وجود تورم که می تواند یکی از بزرگترین جذابیت های این کشور محسوب می شود ، لازم به ذکر است که میزان تورم در این کشور در 5 سال اخیر به طور میانگین حدود 4 درصد بوده است.
  3. آب و هوای فوق العاده و طبیعت بکر گرجستان که با قرار گرفتن در کنار آرامش باور نکردنی در سطح جامعه ، جذابیت بالایی را به وجود آورده است.

دلایل اصلی که می تواند هر شخصی را به فکر زندگی در گرجستان فرو برد

  • روابط خوب سیاسی و موضع بی طرف و صلح طلب در سطح جهانی و فضایی خالی از تنش های بین المللی که با عضویت گرجستان به عنوان عضو ناظر اتحادیه اروپا و روابط فوق العاده سیاسی ، اقتصادی ، نظامی با اتحادیه اروپا و ناتو شاهد رشد روز افزون آن نیز هستیم.
  • مالیات های بسیار کم در تمام امور که در مقایسه با سایر کشورها شرایط بسیار مناسبی دارد ، برای مثال در این کشور مالیاتی برای نگهداری خودرو یا ملک وجود ندارد و یا مالیات های کسب و کار در پایین ترین میزان خود نسبت به سایر کشورها قرار دارند که این امر زمینه را برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در گرجستان بسیار مسطح و آسان کرده است.
  • مردم دوست داشتنی و مهمان نواز برخورد فوق العاده خوبی با خارجی ها دارند که باعث می شود در این کشور رفتارهای نژادپرستانه را به هیچ وجه در سطوح مختلف جامعه احساس نکنید ، با اندکی بررسی می توانید به این موضوع پی ببرید که این امر تا چه حد اهمیت دارد.
  • سیستم آموزشی معتبر و هماهنگ با کشورهای اروپایی و امکان تحصیل به زبان های بین المللی در مقاطع تحصیلی پایه و دانشگاه در کنار هزینه های تحصیل بسیار پایین این کشور را به یکی از مقاصد اصلی تحصیل برای دانش آموزان و دانش جویان بین المللی تبدیل کرده است.
  • نظام اداری سالم این کشور که برای بسیاری از افرادی که به دنبال زندگی در اجتماعی به دور از سیستم های آلوده اداری و رشوه و مافیا هستند بسیار حائز اهمیت است ، لازم به ذکر است که گرجستان در سال 2019 در رتبه اول نظام اداری سالم در میان کشورهای اروپای شرقی و آسیای میانه قرار گرفت که این دستاوردی بزرگ برای این کشور است.
  • آزادی اجتماعی در کنار آزادی ادیان یکی از اصلی ترین دلایل آسایش اجتماعی می باشد ، شما می توانید در سطح کشور شاهد زندگی افراد با هر نوع ملیت ، سلیقه ، پوشش و دینی درکنار یکدیگر بدون هیچ مشکلی و در نهایت آسایش و احترام باشید.
  • هزینه های زندگی بسیار مناسب و پایین در سطح گرجستان باعث شده که مردم از اقصی نقاط جهان را ب فکر زندگی در این کشور بیندازد ، برای مثال می توان گفت که هزینه های مربوط خرید و اجاره املاک در گرجستان به راحتی بین یک سوم تا یک هشتم سایر کشورهای خارجی می باشد.

دلایل اصلی که می تواند هر شخصی را به فکر زندگی در گرجستان فرو برد

در این مطلب سعی کردیم به معرفی برخی از دلایل جذابیت کشور گرجستان برای زندگی و مهاجرت بپردازیم ، البته این موضوع لازم به ذکر است که مردم می توانند نظرات متفاوتی نسبت به مزایا و معایب داشته باشند. امیدواریم از مطالعه مطلب فوق لذت برده باشید.

مهاجرت به گرجستان

https://sisnogroup.com/

سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در گرجستان

https://sisnogroup.com/سرمایه-گذاری-در-گرجستان

خرید و اجاره املاک در گرجستان

https://sisnogroup.com/همه-چیز-درباره-املاک-گرجستان

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما