کد خبر: 610469
تاریخ انتشار :

چرا سئو سایت در 2021 اهمیت دارد؟ / سئو مکانیک مجری سئو سایت شما!

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سئوی تضمینی سایت : در گذشته پیدا کردن کار و انجام دادن آن در بیرون از منازل انجام می شد و این شرایطی را به وجود آورد که همه افراد نتوانند به خوبی کار کنند. اما امروزه و در دنیای مدرن شما می توانید تنها با داشتن یک وسیله هوشمند مانند گوشی و یا کامپیوتر - لب تاب به راحتی درآمد های زیادی را به دست بیاورید . شما برای انجام این کارها نیاز ندارید تا حتما مدرک مهندسی کامپیوتر داشته باشید شما می توانید تنها با فراگیری مهارت های ساده و در بعضی اوقات پیچیده بع راحتی با استفاده از سیستم خود کار کنید . کارهای کامپیوتری امروزه حرف اول را می زنند و شما برای انجام حتی کوچک ترین کار ها باید بتوانید از تکنولوژی به خوبی استفاده کنید . یکی از کارهای پردرآمد کامپیوتری که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت سئو سایت است . این کار از اهمیت بسیار بالایی در بین سایر کارهای کامپیوتری برخوردار است . شما اگر یک سئو کارحرفه ای باشید می توانید به راحتی کاری پردرآمد و مناسب پیدا کنید . می توانید تنها با استفاده از مهارت تان در سئو و یک سیستم هوشمند به آسانی حقوق های بالایی را دریافت کنید .

سئو چیست ؟

اگر بخواهیم به طور کلی سئو را تعریف کنیم باید بگویم : شما ابتدا برای کارخودتان یک سایت طراحی می کنید که نیازمند کارهای گرافیکی و برنامه نویسی است سپس باید سایت خودتان را تقویت کنید و آن را رشد دهید . این کار با استفاده از سئو امکان پذیر است . سئو درواقع پشت پرده سایت شما است و شما سایت خودتان را از طریق سئو مدیریت می کنید . شما می توانید با افزایش امتیازهایی که یک سایت خوب باید داشته باشد در سئو رتبه سایت خودتان را در گوگل بالا ببرید . اگر شما روی سئوی سایت خود به خوبی تمرکز کنید و بتوانید همواره در حال به روزرسانی و ویرایش سایت خودتان به یک حالت بهتر باشید پس از مدتی می توانید با یک سرچ سایت خودتان را در صفحه اول گوگل و در ردیف های اول ببینید . این به شما کمک می کند تا افراد بازدید بیش تری از سایت شما داشته باشند که بسیار در روند رشد و پیشرفت سایت شما تاثیر گذار است .

شما می توانید با سئو تعداد مشتریان خودتان را در سابت تان بسیار بالا ببرید و این می توانید یک اتفاق بسیار خوب برای بازاریابی اینترنتی شما باشد .

زیرشاخه سئو :

سئوی سایت از بخش های مختلفی تشکیل شده است . یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش های سئو تولید محتوی است . در اصل تولید محتوی رتبه سایت شما را در گوگل بالا خواهد برد . گوگل یک موتور جستجوی بسیار هوشمند و قوی است . به همین خاطر همیشه به دنبال بهترین محتوی می گردد. پس اگر محتوی شما از نظر ملاک های گوگل از سطح بالایی برخوردار باشد . سایت شما به عنوان یکی از بهترین ها در صدر قرار خواهد گرفت .

وردپرس اصلی ترین بخش سئو:

تولید محتوی که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم در ورد پرس انجام می گیرد . برای داشتن سایتی پربازدید و پرمخاطب بهتر است وردپرس خوبی را انجام بدهید . شما باید مدام در بخش وردپرس فعالیت های مفید را برای سایت خودتان اجرا کنید . چند کار اساسی که باید در بخش وردپرس و محتوی انجام بگیرد به این صورت است:

کلمه کلیدی

کلمه کلید یو یافتن آن می تواند کمک بسیار زیادی در بهتر شدن محتوی شما و اطلاعات سایت شما بکند . کلمات کلیدی عبارت ها و کلماتی هستند که معمولا کاربرها ان ها را زیاد در گوگل سرچ می کنند . کلماتی که مخفف و کوتاه است ولی زیاد در ذهن کاربرها وارد می شود . بهتر است برای هر کلمه کلیدی یک طراحی خوب و قابل توجه در سئو داشته باشید .

در آدرس یو آر ال صفحه کلمه کلیدی بنویسید:

استفاده کردن از کلمات کلیدی در این صفحه یکی از مهم ترین معیار های انتخاب یک محتوی خوب از نظر گوگل است . اگر این کار را انجام بدهید احتمال بالا آمدن سایت شما در رتبه بندی گوگل بسیار بالا می رود . یادتان باشد کلملت کلیدی در این آدرس نباید خیلی طولانی باشد .

به کاربردن مترادف :

سعی کنید در انتخاب کلمه کلیدی خودتان از بین عنوان خود مترادف آن را وارد کنید . بهتر است که در بعضی از اوقات از کلمات کلیدی استفاده کنید که مترادف باشد این کار باعث می شود که جستجوگر گوگل ما را راحت تر پیدا کنید . زیرا ممکن است یافتن کلمه کلیدی شما برای گوگل سخت باشد اما اگر از مترادف آن استفاده کنید دایره واژگان بیش تر شده و راحت تر کلمه شما پیدا خواهد شد .

4 از کلمات کلیدی در عناوین استفاده کنید :

یکی از مهم ترین بخش های وردپرس عنوان های محتوی است . هرچه این عناوین جذاب تر باشد توجه بیش تری از مخاطب جلب می کند . سعی کنید برای اینکه کلمه کلیدی شما در عناوین قرار داشته باشد از خود عنوان کلمه کلیدی انتخاب کنید . زیرا اگر کلمه شما بخشی از عنوان باشد رتبه و مقام شما را در گوگل بسیار بالا تر می برد . اگر بتوانید از جملات جذاب و کلمات کلیدی در بخش متای وردپرس نیز استفاده کنید می تواند به افزایش رتبه شما کمک کند . البته به این نکته باید اشره بکنم که جدیدا گوگل اعلام کرده است این مسئله تاثیر زیادی نداره و اصلا جزو ملاک ها نیست اما بهتر است که انجام بشود .

5 کمتر از 300 کلمه ننویسید:

تعداد کلمات برای گوگل بسیار مهم است اگر مقاله و در حقیقت محتوی شما کمتر از 300 کلمه باشد جزو نقاط منفی سایت شما حساب می شود و رتبه شما تنزل پیدا می کند . سعی کنید هرچه می توانید بیش تر از 300 کلمه بنویسید . البته بهترین حالت برای تعداد کلمه در نهایت 700 کلمه است اما بیش تر نیز امکان پذیر است . نکته مهم در این بخش این است که از جمله هایی که ربطی به موضوع شما ندارد برای افزایش تعداد کلمات استفاده نکنید .

همچینین برای خرید سوشیال سیگنال میتوانید به سئو مکانیک مراجعه نمایید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما