کد خبر: 610495
تاریخ انتشار :

استانبول مال

چه چیزی در استانبول در انتظار شماست؟

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

این مرکز خرید علاوه بر نمایندگی مارک های جهانی فرانسه و انگلیس مانند Decathlon ، Miss Selfridge و بزرگترین فروشگاه و رستوران مارک LCW با مساحت 1000 متر ، مرکز خرید بزرگی در استانبول نیز دارد. این رستوران ها غذاهای ترکی و بین المللی با کیفیت را به مشتریان خود ارائه می دهند. بنابراین کیفیت غذا در این رستوران ها باعث شده بازدید کنندگان از این مرکز خرید استانبول را برای صرف غذا ترک نکنند و در مجتمع برای خوردن و آشامیدن بمانند. علاوه بر این ، بزرگترین پارک سرپوشیده ترکیه در استانبول ساخته شده است ، جایی که می توانید همزمان از امکانات پارک استفاده کنید. Moipark یکی از کاملترین ، بزرگترین و مدرن ترین پارکهای داخلی در ترکیه است. چرخ فلک ، قطار و 30 بازی هیجان انگیز دیگر در این پارک وجود دارد. سرانجام می توانید برای اقامت خود به هتل استانبول بروید. این هتل 300 اتاقه در قسمت بالای استانبول واقع شده است. در این مجتمع خرید ، امکانات رفاهی دیگری مانند مجموعه سینمایی 16 صفحه ساخته شده است که بینندگان شما را به تماشای فیلم متفاوت دعوت می کند.

ساعات کار استانبول مال

در طول سفر با تور استانبول می توانید همه روزه از ساعت 10:00 تا 22:00 به این مرکز خرید بزرگ بروید. توصیه می کنیم خرید صبحگاهی را برای مکانی آرام و دور از شلوغی خرید انتخاب کنید ، زیرا مرکز خرید استانبول در طول روز از محبوبیت خاصی برخوردار است. جشنواره خرید استانبول و روزهای حراج بسیار شلوغ است.

آدرس مرکز خرید استانبول

ترکیه ، استانبول ، بشیکتاش ، ماهبوتی ، بلوار سلیمان دمیرل

چگونه می توان به مرکز خرید استانبول رسید

به توضیح سفر باتو ، برای رفتن به این مرکز خرید می توانید از مترو یا تراموا استفاده کنید ، کافیست به ایستگاه itkitelli Sanayi بروید تا به این مرکز خرید بزرگ برسید.

مرکز خرید استانبول فروم

به گزارش سفر باتو ، اگر قصد دارید برای خرید در استانبول بروید ، مرکز خرید Forum Istanbul را فراموش نکنید. Forum یکی از بزرگترین مراکز خرید اروپایی در ترکیه است که سالانه بیش از 20 میلیون بازدید کننده دارد. در این مرکز خرید می توانید از مارک های معروف مانند Tepe Home ، Saturn ، Teknosa ، Bimex YKM ، C&A ، M&S ، Zara خرید کنید و هر وقت از خرید خسته شدید ، از امکانات تفریحی و مهیج ارائه شده به بازدیدکنندگان این مرکز لذت ببرید. .

انتظار در مرکز خرید استانبول فروم چیست؟

سالن بولینگ

رستوران های مختلف

سینماهای ایماکس

اسکیت روی یخ

اتاق بازی کودکان

پارک ژوراسیک

یک پیشنهاد خوب: مهمترین و محبوب ترین قسمت انجمن استانبول مشاهده تنگه بسفر از بلندترین نقطه بازار است. فرصت را برای دیدن چهره بسفر در شب از دست ندهید.

موزه هنرهای اسلامی کاخ ابراهیم پاشا در استانبول

گنجینه های گرانبهایی از مجموعه هنرهای مذهبی ترکیه در موزه هنرهای اسلامی در کاخ ابراهیم پاشا در ترکیه واقع شده است. یکی از مهمترین آثار معماری به شمار می رود. به موزه تبدیل شده است. این کاخ یکی از جاهای دیدنی استانبول است که در سال 1524 در منطقه قدیمی شهر در منطقه فاتح بین شاخ طلایی و تنگه بسفر و نزدیک کاخ توپکاپی ساخته شده است. سلاطین عثمانی در اوج امپراتوری خود ساختمانهای زیبایی را در تمام قسمتهای مناطق تحت سیطره خود ایجاد کردند. کاخ سابق ابراهیم پاشا ، نخست وزیر سلطان سلیمان با شکوه در استانبول ، که هم اکنون یکی از نقاط گردشگری ترکیه است ، در سال 1983 به موزه هنر اسلامی در ترکیه تبدیل شد. کاخ 'ابراهیم پاشا یکی از موزه ها است. در استانبول ترکیه ، واقع در هیپدروم مقابل مسجد آبی در استانبول. موزه ای از فرش و قالیچه های نفیس ، ظروف سفالی ، گلدان های ظریف ، ابزار و وسایل جنگ وجود دارد. نخست وزیر ابراهیم پاشا ، مشهورترین سلطان عثمانی ، به لطف سریال های حریم سلطان ، یکی از مشهورترین افراد در منطقه است. یونانی بومی که سرنوشتی مشابه امیرکبیر در زمان ناصرالدین شاه شناخته شده داشت و با توطئه اطرافیان شاه کشته شد. او عاشق هنر و ادبیات غربی بود و با مرگ او سرنوشت دیگری پیدا کرد.

مرکز خرید استانبول فروم

ساعات کار مرکز خرید استانبول فروم

همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10:00 مرکز خرید بزرگ استانبول فروم دایر است و در این مدت می توانید از لباس های طراح ترک گرفته تا سوغاتی های ترکیه خرید کنید.

آدرس مرکز خرید استانبول فروم

استانبول ترکیه ، منطقه Kokatepe ، جاده پاشا ، مرکز خرید Forum Istanbul

چگونه می توان به مرکز خرید استانبول فروم رسید

برای رفتن به مرکز خرید Grand Forum می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی ترکیه استفاده کنید ، کافیست سوار مترو استانبول شوید و به ایستگاه Mecidiyekoy بروید. در این ایستگاه پیاده شوید ، سپس از خط اتوبوس 32M سوار شوید و سرانجام در ایستگاه Forum Istanbul / Kocatepe پیاده شوید. مرکز خرید استانبول فروم را در ایستگاه مشاهده خواهید کرد. اما اگر می خواهید با اتوبوس به مرکز خرید فروم بروید ، به ترتیب از ایستگاه 32 Cevatpaşa - Eminönü ، 32A Cevatpaşa - Beyazıt و 32T Cevatpaşa - Mecidiyeköy استفاده کنید و سرانجام در ایستگاه Kartaltepe پیاده شوید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما