کد خبر: 611646
تاریخ انتشار :

خرید مطمئن ویلا و زمین در شمال

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال ، دو گزینه بسیار مهم هستند که میتوانند بهترین فرصت های سرمایه گذاری درمازندران باشند و بعد از مدتی به سود خوبی برسند اما خرید زمین در شمال یکی از راههای سرمایه گذاری در شمال است که انجام آن زحمت زیادی می طلبد زیرا این روش از سرمایه گذاری دارای تحقیق، ارزیابی، ارزش گذاری، ارزش آفرینی و اصول بازگشت سرمایه خاص خود می باشد.

خرید زمین در شمال در مقایسه با خرید ویلا در شمال نیازمند تحقیقات بیشتر و فکر اقتصادی بالاتری می باشد، در صورت کوچکترین اشتباه در مقوله خرید و فروش زمین در شمال حجم بالایی از سرمایه تان را از دست خواهید داد اما در این مقاله ما قصد داریم شما را با مراحل مهم ، برای خرید زمین در شمال و رسیدن به سود و سرمایه از آن بیشتر آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

خرید مطمئن ویلا و زمین در شمال

انواع زمین ها در شمال

هدف از خرید زمین در شمال نیز متفاوت است ، مثلا : بعضی از افراد زمین را برای کشاورزی خریداری میکنند تا کشت محصول مورد نظرشان را به رونق برسانند و بتوانند از این مسیر درآمدی پر رونق کسب کنند. بعضی دیگر از افراد هدفشان از خرید زمین در شمال ، ساخت و ساز ویلا ، پیمانکاری وفعالیت های مشابه است.

  • زمین با کاربری کشاورزی :

زمین های کاربری کشاورزی ، خود به دو دسته : زمین های زراعی و باغ تقسیم می شوند. زمین های باغ در شمال به زمین هایی اطلاق می شود که دارای درختان میوه باشند، اما زمین هایی با کاربری زراعی زمینی است که در آن محصولات زود بازده مثل برنج، ذرت، گندم و ... کشت می شود.

  • زمین با کاربری مسکونی :

زمین هایی با کاربری مسکونی، زمین هایی هستند که مجوز و اجازه ساخت و ساز واحد مسکونی به آن ها داده می شود و قابل استفاده برای ساخت یک محل مسکونی می باشند و در کل جایی که مناسب برای زندگی باشد.

  • زمین با کاربری تجاری :

هدف از این نوع زمین‌ها راه‌اندازی تجارت و کسب و کار است. چنین زمینی را می‌توان به رستوران و یا به مغازه تجاری تبدیل کرد، و یا حتی در آن به امور خدماتی پرداخت. اما برای این که بتوان در ملکی کار تجاری را شروع کرد علاوه بر این که کاربری زمین باید از نوع تجاری باشد نیاز است مجوز تجاری نیز برای ملک صادر شده باشد.

  • زمین با کاربری صنعتی :

این نوع زمین ها با کاربری صنعتی در برگیرنده انواع زمین یا ساختمان های که دارای مجوز هر گونه فعالیت صنعتی از قبیل: کارخانه ها، گارگاه، تعمیرگاه می باشد. به طور کلی اگر هدفتان از خرید زمین راه‌اندازی یک کارخانه و ... جهت تولید است می‌بایست کاربری زمین از نوع صنعتی تعریف شده باشد.

  • زمین فاقد کاربری :

برخی از زمین‌ها فاقد کاربری هستند، این دسته از زمین‌ها یا به عنوان ذخایر شهرداری شناخته می‌شوند و یا اینکه برای آنان نوع کاربری تعریف نشده است، که جزو زمین های فاقد کاربری هستند.

  • زمین های ساحلی در شمال :

زمین های ساحلی در شمال، به طور کلی به زمین هایی اطلاق می شود که در خط ساحلی بوده و فاصله اندکی با دریا دارند، این زمین ها در مقایسه با زمین های جنگلی در شمال از محبوبیت بیشتری میان خریداران و سرمایه گذاران جهت ساخت ویلا برخوردار می باشند. از لحاظ قیمتی ارزش زمین های ساحلی نسبت به زمین های جنگلی بسیار بیشتر می باشد، همان طور که قیمت ویلاهای ساحلی نسبت به ویلاهای جنگلی بالاتر می باشد. به علت شرجی بودن هوا ، نگهداری ویلا در زمین های ساحلی دشوار میشود.

زمین های جنگلی در شمال :

زمین های جنگلی در شمال، زمین هایی هستند که بیشتر در مناطق کوهپایه ای و خارج از شهر قرار دارند. خرید زمین جنگلی و ساخت ویلا در آن می تواند به رویای خیلی از کسانی که در فکر داشتن ویلایی بی نظیر در دل جنگل و تجربه زندگی در چنین ویلایی در چهار فصل مختلف سال را محقق سازد.

از لحاظ قیمتی زمین های جنگلی در شمال از قیمت بسیار پایین تری نسبت به زمین های ساحلی برخوردار می باشند. پس خریداران و سرمایه گذاران می توانند با هزینه اندک اقدام به خرید زمین جنگلی در شمال نموده و شروع به ساخت ویلای دلخواه خود در آن زمین کنند.

لازم به ذکر است ، علت دور بودن زمین های جنگلی از مرکز شهر افراد با ساخت ویلا در این زمین ها برای دسترسی به امکانات شهری باید مسافت زیادی را طی کنید.

خرید مطمئن ویلا و زمین در شمال

گزینه های انتخابی خرید ویلا در شمال

همانطور که پیش ترگفتیم ، خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال ، دو گزینه بسیار مهم هستند که میتوانند بهترین فرصت های سرمایه گذاری درمازندران باشند و بعد از مدتی به سود خوبی برسند.حال میخواهیم راجع به سرمایه گذاری در شمال با هدف خرید ویلا صحبت کنیم و اطلاعات لازم را در اختیارتون بگزاریم.

اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید ، ما به شما خرید ویلا در بابلسر و خرید ویلا در نوشهر ، که از بهترین شهرهای زیبای استان مازندران هستند، را پیشنهاد میکنیم.در ادامه علت خرید ویلا در این مناطق را بررسی میکنیم.

خرید ویلا در بابلسر

بابلسر دارای موقعیت مکانی مناسب (مسافت کوتاه تا تهران) است و برای افردی که در تهران کار میکنند هم از نظر رفت و آمدی موقعیت مناسبی است و همینطور از نظر زمانی هم صرفه جویی میشود. همینطور، یکی شهرهای خوش آب وهوا محسوب میشود و از مهمترین چیزهایی که ما در نظر خود داریم میتوان آرامش و سکوت در محل زندگی خود را بگوییم تا بتوانیم صداهای طبعیت را به گوش جان بسپاریم.

از آنجایی که این شهر دارای شهرک های قدیمی و جدید میباشد، تنوع در انتخاب ویلا را برای ما چند برابر کرده است. خرید ویلا در بابلسر حرف اول را میزند، از طرفی دیگر ارزش واقعی ملک با قیمت خریداری شده برابر است و ویلا در هر قیمتی وجود دارد و شما میتوانید ویلای مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنید.

خرید ویلا در نوشهر

نوشهر از شهرهای غربی استان مازندران است و دارای جاذبه های گردشگری می باشد. وجود جاذبه های گردشگری در این استان باعث شده وقتی شما در این شهر به یک سرمایه گذاری رو می آورید، به سود خوبی نیز برسید چون این مناطق به خاطر وجود گردشگران و مسافران بیشتر به چشم می آیند و همین باعث می شود امکانات این شهر بالا برود تا بتواند احتیاجات افراد را برطرف سازد.

این امکانات کاملی که در نوشهر وجود دارد باعث ان شده است که ارزش ویلاها در این شهر بالا رود و ویلاسازی نیز در این شهر به دلیل تقاضای افراد بالا برود. از این رو شما با خرید ویلا در نوشهر می توانید صاحب امکاناتی شوید و به راحتی در این شهر اقامت نمایید و همچنین یک اندوخته برای آینده خود از این طریق پس انداز کرده اید. مطمئنا با انجام این کار با گذشت زمان به سود خوبی خواهید رسید.

سرمایه گذاری چه از راه خرید ویلا در شمال و چه از راه خرید زمین در شمال ، هردو سود خوبی دارند. اما برای اینکه راحت و سریع به هدف خود برسید میتوانید به وب سایت مشاورین املاک جهان مراجعه کنید و از خدمات رایگان این گروه بهره مند شوید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما