کد خبر: 613277
تاریخ انتشار :

نوار خطر چیست

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نوار خطر با نام های نوار هشدار یا نوار زرد نیز شناخته میشود .

نوار خطر از جنس پلی اتیلن است و ابعاد و رنگ ان متفاوت است.

شرکت باران پلاست برترین تولید کننده ی نوار خطر در کشور میباشد.

شرکت ما با تولید نوار خطر های باکیفیت و درجه یک با قیمت مناسب در خدمت شماست.

ابعاد و رنگبندی نوار خطر بسته به سلیقه ی مشتری متغیر است.

همچنین امکان چاپ متن مورد نظر شما نیز بر روی نوار هشدار امکان پذیر است.

یکی از محصولات ایمنی که بسیار پرکاربرد میباشد نوار خطر میباشد .

کارخانه های تولید کننده ی انواع نایلون ها و لیبل ها نوار خطر را نیز تولید میکنند .

عموما به دلیل این که برای هشدار از رنگ زرد استفاده میشود نوار ایمنی را نیز از رنگ زرد تولید میکنند و کلماتی مانند خطر را بر روی آن مینویسند اما رنگ های دیگری مانند رنگ قرمز برای آتش سوزی و ...

در ساخت نوار خطر کاربرد دارد .

نوار خطر چیست

نوار خطر برق - نوار خطر لوله گاز - نوارخطرلوله نفت - کابل شرکت مخابرات - کابل فیبر نوری - شرکت آب و فاضلاب - آب و فاضلاب روستایی - آب و فاضلاب شهری …

کلیشه های اکثر نوار خطر های عمومی موجود می باشد و نیازی به هزینه کلیشه نمی باشد .

نوار اخطار و هشدار

نوار اخطاری که بعضا با عنوان نوار خطر و یا نوار هشدار دهنده هم شناخته می شود ، امروزه به عنوان یکی از ملزومات لاینفک برای پروژهای راهسازی ، لوله گذاری ، کابل کشی و ... محسوب می شود .

اصولاً نوار های خطر که با نام های نوار "هشدار دهنده" و "نوار زرد" نیز در بازار نامگذار و قابل شناسایی هستند توسط دو نوع مواد پایه پلی اتیلن و پی وی سی قابل تولید و عرضه هستند که در کشور ما عموماً بر پایه پلی اتیلن تولید می گردد. نوع مواد مصرفی در تولید و فناوری بکارگرفته شده در خط تولید، کیفیت نهایی محصول را رقم می زند که با توجه به رده کیفی محصولات ،به ترتیب ممتاز،درجه یک ،درجه دو و درجه سه نامگذاری میگردند:

1- حریم بندی حادثه خیز و جلوگیری از تردد

بعنوان مثال : نوارهای حریم بندی فضاهای سبز شهری، در اکثریت موارد جهت جلوگیری از تردد و نگهداری بهینه محیط و فضای سبز قبل از شکل گیری گیاهان و یا فضا سازی مناسب استفاده می گردد.در صورتیکه نوارهای حریم بندی صحنه جرم جهت جلوگیری از تردد و ورود به فضاهای حادثه خیز مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع ازنوارهای اخطار با توجه به نوع کاربرد نیاز مبرم به ماندگاری بالا و کیفیت و کنترل شده آزمایشگاهی ندارند زیرا مدت استفاده و بهره برداری از این نوع نوارها به صورت میانگین حدود 15الی30 روز می باشد. در این دسته از نوارها می توان به انواع زیر اشاره کرد: * نوارهای حریم بندی: که با چاپ عبارت "خطر" قابل شناسایی هستند و عمومی ترین نوع نوارهای اخطاری محسوب می گردد. * نوارهای فضای سبز: که با چاپ عبارت " وارد فضای سبز نشوید " قابل شناسایی هستند. * نوارهای خطر برق گرفتگی: که با چاپ عبارت "خطر برق" قابل شناسایی هستند. * نوارهای صحنه جرم: که با چاپ عبارت " صحنه جرم- وارد نشوید" قابل شناسایی هستند . * نوارهای آتش نشانی: که با چاپ عبارت "خطر" قابل شناسایی هستند. * نوارهای سفارشی: اینگونه نوارها مطابق نیاز سازمان ها و شرکتها و با چاپ دلخواه جهت مصارف مختلف تولید و استفاده می شوند.

2- نگهداری و هشدار تاسیسات زیرزمینی

این دسته از نوارهای خطر،عملکرد کاملاً متفاوتی نسبت به دسته اول دارند.از این دسته نوارها جهت شناسایی لوله گذاریها و کابل گذاری و هرگونه تاسیسات زیرزمینی در حین حفاری های بعد از کارگذاری استفاده می شود.در این مورد زمانیکه تاسیسات در زیرزمین جایگذاری و نصب می گردند با فاصله حدود 30 سانت بالاتر از تاسیسات، نوارهای خطر دفن می گردند و تا سطح زمین خاکریزی انجام می گردد. هدف از اینکار جلوگیری از تخریب تاسیسات در حفاری های آتی می باشد.در این نوع از نوارهای اخطاری با توجه به نوع کاربرد،ماندگاری بالا و کیفیت کنترل شده آزمایشگاهی جهت استفاده بهینه در دوران بهره برداری از تاسیسات حائز اهمیت می باشد.

عمر مفید حدود 30 سال، تجزیه ناپذیری، حفظ خواص کششی، عدم مشاهده رنگ پریدگی و سایش از جمله ویژگی های این دسته از نوارها هستند. در این دسته از نوارها می توان به انواع زیر اشاره کرد:

  • نوارهای لوله گاز : که چاپ عبارت "خطر لوله گاز" و آرم شرکت ملی گاز ایران قابل شناسایی هستند.
  • نوارهای لوله نفت: که با چاپ عبارت"خطر لوله نفت" و آرم شرکت ملی نفت ایران قابل شناسایی هستند.
  • نوارهای کابل فیبر نوری: که با چاپ عبارت "خطر- کابل فیبر نوری" قابل شناسایی هستند.
  • نوارهای آبفا: که با چاپ عبارت "خطر-آب و فاضلاب" و آرم شرکت آب و فاضلاب قابل شناسایی هستند.
  • نوارهای کابل برق: که با چاپ عبارت " خطر برق گرفتگی" قابل شناسایی هستند.

نوار خطر چیست

باران پلاست تولید کننده نوار خطر فروش نوارخطر: نوار خطر لوله گاز نوار خطر برق گرفتگی نوار خطر کابل شرکت مخابرات ایران نوار خطر آب فاضلاب روستایی واستان فضای سبز محدوده صحنه جرم نوار خطرکابل فیبرنوری نوار خطر ارتباطات زیرساخت نوار خطر مورب قرمز سفید خطرتشعشات رادیواکتیو نوار خطر درجه 1 دانه ای یا طرح چینی 150 متری نوارخطر ، انواع نوار خطر ، نوار هشدار ، خطر برق گرفتگی ، نوار خطر لوله نفت ، نوار اخطاری ، نوار هشدار نوار خطر لوله گاز ، نوار خطر ، انواع نوار خطر ، تولید کننده نوار خطر ، نوارخطر درجه 1 ، نوار خطر درجه 2 کیفیت رمزماندگاری

نوار خطر آب و فاضلاب

نوار خطر چیست

قیمت نوار خطر و درجه بندی کیفیت رول نوارخطر

نوار خطر اهمیت استفاده ای ندارد که بخواهید برای آن هزینه مواد اولیه درجه 1 نو و با کیفیت را بدهید از همین رو پیشنهاد ما برای کاهش قیمت استفاده از مواد اولیه درجه 2 و 3 است تا هزینه تولید به صورت قابل توجه ای پایین بیاید

اما به هر حال کیفیت مواد اولیه به عهده خود مشتری است ، از همین رو می توانید با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید بکنید از مواد اولیه متفاوت با درجه بندی کیفیت متفاوت استفاده کنید.

اگر برای حفاظت فضای خاصی در تاریکی یا شب می خواهید نوار خطر سفارش دهید حتما از نمونه های شبرنگ استفاده کنید تا به خوبی در تاریکی قابل مشاهده باشد .

نوار خطر زرد رنگ

یکی از بهترین رنگ های برای خطر برق گرفتگی استفاده از رول خطر با رنگ زرد است زیرا رنگ زرد رنگی است که توجه بیننده را به خود جذب می کند از همین رو پیشنها ما برای نوار خطر برق استفاده از رنگ زرد یا قرمز است.

تولید نوار خطر برق گرفتگی در تمام ابعاد

ابعاد تولیدی این نوع از پلاستیک بستگی به نوع استفاده مصرف کننده دارد ، از همین رو می توانید از نمونه های آمده یکی را مطابق با مصرف خود سفارش دهید یا برای شخصی سازی می توانید نمونه سفارشی خود همراه با چاپ سفارشی در ابعاد درخواستیتان سفارش دهید .

برای سفارش و یا اطلاعات بیشتر به وب سایت www.navarkhatar.com مراجعه نمایید.

تلفن های تماس :09127007008

تلفن کارخانه : 6-02155293301

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما