کد خبر: 614831
تاریخ انتشار :

راه های رسیدن به کسب و کار موفق

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در این مقاله می خواهیم راه های رسیدن به کسب و کار موفق را به صورت مختصر برایتان شرح دهیم:

 • خوشبینی به کسب و کار

اگر هدفتان افزایش موفقیت کسب و کاریتان است، نباید برایتان مهم باشد که بر سر راه شما راه های پر فراز و نشیبی قرار دارد و یا سال های متوالی با چه مشکلی پیشرو هستید، خوشبینی نسبت به کارتان آینده کسب و کار شما را و یا یک سازمان را پیش می برد.

 • پر انرژی باشید

شما به عنوان یک سرپرست و یا یک مدیر موفق، تمامی رفتار شما زیر نظر کلیه کارکنانتان قرار داد، اگر می خواهید به موفقیت خود دست پیدا کنید، انرژی بالای شما، رسیدن به هدفتان را نزدیک می کند.

 • بازاریابی با برنامه ریزی و هدفمند

اگر فکر می کنید فعالیت بازاریابی برای کسب و کارتان کم است، یک اشتباه بزرگ است. بازاریابی بدون در نظر گرفتن هدف یک شکست بزرگ است. برای بازاریابی موفق با انرژی مثبت پا به میدان بگذارید، زمان بندی و بودجه درست در نهایت استراتژی شما را شکل می دهد که در نتیجه باعث می شود بازاریابی پیش گرفته شده با شکست مواجه نشود.

 • غیرقابل پیش بینی های عجیب

حوادث غیرقابل پیش بینی شده ممکن است در هر زمانی به شکل های مختلف برای یک مجموعه و یا سازمانی رخ رهد که یک امر طبیعی است، یک سرپرست و یا یک مدیر باید بتواند در این شرایط تهدید ها را به فرصت تبدیل کرده و بتواند شرایط را مدیریت کند.

 • به روز رسانی کسب و کار

به روز رسانی کسب و کارتان، باعث می شود تا شما از رقیبانتان عقب نمانید و در این زمانه در حال پیشرفت بتوانید به نیازهای مشتریان خود پاسخگو باشید.

 • دیجیتال مارکتینگ را فراموش نکنید

کسب و کارهای موفق امروزه در دنیای دیجیتال حضور پیدا کردند. کسب و کار و افزایش درآمد از دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی موفقی است که باید کسب و کارها آن را به عنوان یک پرش موفق آن را در نظر بگیرند.

دیجیتال مارکتینگ می تواند به چند دسته تقسیم بندی شود:

 • بازاریابی محتوا
 • طراحی سایت
 • توسعه وب سایت
 • بازاریابی ویدئو
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • تبلیغات بنری
 • ایمیل مارکتینگ
 • تبلیغات پیامکی
 • رپورتاژ آگهی

حال میخواهیم قسمت های مهمی از دیجیتال مارکتینگ را برایتان شرح دهیم:

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا باعث می شود تا شما مخاطبین زیادی را از طریق موتورهای جستجو جذب کنید. شما با شناخت مشتریان خود می توانید مقالات کاربردی برای مشتریان تولید کنید و یک استراتژی موفق را برای اعتماد و جذب مشتریان در نظر بگیرید.

طراحی سایت چگونه می تواند به کسب و کار کمک کند؟

داشتن یک وب سایت استاندارد با ظاهری مناسب به جذب کاربران کمک شایانی می کند، زیرا استاندارد سازی وب سایت علاوه بر تاثیر موتورهای جستجوگر همچون گوگل باعث میشود بر روی سئو تاثیر گذار باشد.

توسعه وب سایت به چند روش انجام میشود؟

اگر در فکر این هستید که یک وب سایت استاندارد دارید و دیگر نیاز نیست که وب سایت خود را توسعه دهید و در یک خط مستقیم به راه خود ادامه دهید سخت در اشتباه هستید. توسعه وب سایت با توجه با به روز بودن اطلاعات باید انجام گیرد و طوری باشد که بتواند نیاز کاربر و مشتریان را پاسخگو باشد.

بازاریابی ویدئو را چگونه شروع کنیم؟

شروع بازاریابی ویدئویی را اگر بخواهیم به صورت مختصر شرح دهیم، داشتن یک محیط درست برای ضبط فیلم برداری، تدوین درست فیلم برداری و از همه مهم تر موضوع درست و کلیدی در ویدئو می باشد.

کیفیت ضبط تصویر و صدا و موضوع ویدئو یک استارت موفق در ویدئو مارکتینگ می باشد، بعد از تدوین ویدئو می توانید آن را در شبکه های اشتراک ویدئو (آپارات و ... ) منتشر نمایید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟

حضور فعال و منظم در شبکه های اجتماعی با توجه به نیاز کاربران، شما را در دید کاربران و مشتریان قرار می دهد و باعث می شود که در جایگاه ویژه های بین کاربران و مشتریان کسب نمایید.

تبلیغات بنری چیست؟

تبلیغات بنری، تبلیغی است که اکثرا به صورت عکس های متحرک در گوشه کنار سایت ها مشاهده میشود. هزینه و مدت زمان نمایش بنرهای تبلیغاتی در هر سایت متفاوت می باشد و سایت هایی که رتبه آن ها بالا می باشند و بازدیدکنندگان زیادی را دارند هزینه آن ها با سایت های غیرمطرح متفاوت می باشد.

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ، ایمیل های تبلیغاتی است که شما به کاربران خود در سطح وسیع و گسترده ارسال می کنید. موضوع ایمیل مارکتینگ می تواند تبلیغاتی و یا فروش و معرفی خدمات باشد. پیشنهاد میشود در ایمیل مارکتینگ از ایمیل های که در خود وب سایت جمع آوری کرده اید استفاده کنید.

وب سایت کاوش تخصص چگونه می تواند به سایت ما کمک کند؟

سایت تبلیغاتی کاوش تخصص، ثبت آگهی رایگان در کاوش تخصص در زمینه های تخصصی ( ثبت آگهی پزشکی ، حسابداری ، حقوقی و ...) انجام میگیرد. آموزش ثبت آگهی در کاوش تخصص www.Kavoshtakhasos.com به صورت ویدئویی تهیه و تدوین شده است که میتوانید در منو وب سایت آن را مشاهده نمایید.

برای مشاوره در زمینه کسب و کار دیجیتال و تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی در وب سایت کاوش تخصص می توانید به وب سایت کاوش تخصص مراجعه نمایید و یا با شماره تماس 02166199243 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما