کد خبر: 615017
تاریخ انتشار :

کار تشریح جسد آزاده نامداری به پایان رسید/ هیچ نشانه‌ای از بارداری در رحم مشاهده نشد

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان :
جسد آزاده نامداری به سالن تشریح کهریزک رفت. در حال حاضر تشریح تمام شده است و ما کالبد گشایی را به اتمام رسانده ایم و نمونه های لازم را برداشته و به آزمایشگاه ارسال کرده ایم و از امروز کار آزمایشگاه شروع می‌شود.
بنده باردار بودن خانم نامداری را کاملاً تکذیب می‌کنم. بر اساس معاینه ظاهری و کالبدگشایی که توسط کارشناسان پزشکی قانونی انجام شد هیچ آثاری از بارداربودن به دست نیامد.
رحم و ضمائم رحم وی در اندازه طبیعی و فاقد هرگونه محصول حاملگی بوده است.
هیچ گونه آثار جراحت و ضرب و شتم در کالبد شکافی ظاهری دیده نشد.
وی در پاسخ به سوال دیگری که از خانه آزاده نامداری مقداری قرص کشف شده و آیا آن قرص‌ها نشانی بر خودکشی او بوده است گفت: این موارد باید پس از بررسی آزمایش ها مشخص شود.
زمان اعلام نتایج کالبد شکافی آزاده نامداری خارج از نوبت قرار گرفته و سعی می‌کنیم به صورت سریع تر کار خود را انجام دهیم و نتایج را در اختیار مرجع قضایی قرار دهیم
اعلام نتیجه بستگی به نوع آزمایش ها دارد نمی‌توان زمان مشخصی را برای آن در نظر گرفت.
در بدو معاینه و کالبدگشایی هیچ گونه اظهار نظری درباره نوع ماده نمی‌دهیم، آزمایش‌ها را انجام می‌دهیم تا بتوانیم به جواب سوالات برسیم .اظهار نظر درباره نوع ماده یا داروی مصرفی در حال حاضر زود است و باید ابتدا نتایج گرفته شود و سپس به مرجع قضایی اعلام کنیم آیا در نمونه ها دارو و مواد مخدر کشف شده است یا خیر، در حال حاضر پیش از اعلام نتایج هیچ اظهار نظری نمی‌کنیم.
منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما