کد خبر: 618146
تاریخ انتشار :

نجات معجزه آسای زن جوان در ایستگاه مترو + عکس

زنی که در ایستگاه منتظر قطار شهری ایستاده بود و توسط دو پسر جوان مورد حمله قرار گرفت از مرگ نجات پیدا کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پسران دوچرخه سوار در شهر دوبلین کشور ایرلند، قصد داشتند تا با شوخی نا به جا مردم را به زیر قطار بیندازند. تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته لحظه تکان دهنده افتادن یک زن در شکاف بین قطار شهری و سکو را نشان می‌دهد. تصاویر همچنین نشان می‌دهد که زن به شدت آسیب دیده است.

تصاویر دوربین مداربسته که در اینترنت منتشر شده مهاجم را با کت قرمز نشان می‌دهد که به عمد قصد برخورد با مسافران را دارد. وقتی زن از کنار او عبور می‌کند، پسر دوچرخه سوار با بلند کردن دوچرخه اش قصد دارد به زن حمله کند، ولی موفق نمی‌شود. پسر قرمز پوش بار دیگر زن را تهدید می‌کند، ولی زن او را جدی نمی‌گیرد.

شوخی نا به جای دو جوان با زن ایرلندی

با این حال پسری که پشت سر زن قرار دارد دوچرخه خود را در امتداد سکو جلو می‌برد و آن را بلند می‌کند که همین تماس ناچیز دوچرخه با زن باعث می‌شود که زن تعادل خودش را از دست بدهد و بین سکو و قطار روی ریل زمین بخورد. با وجود اینکه زندگی زن به وضوح در معرض خطر قرار داشت و بسیار وحشت زده به نظر می‌رسید، اما دو پسر فکر می‌کردند که اتفاقی نیوفتاده است.

مأمور امنیتی در محل سکو توسط مسافران حاضر در ایستگاه از این حادثه مطلع می‌شود و از ورود قطار به ایستگاه جلوگیری می‌کند. با کمک شهروندانی که در انتظار قطار بودند و همچنین نگهبان سکو زن نجات پیدا کرد، ولی دچار آسیب شدید شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما