کد خبر: 623734
تاریخ انتشار :

داماد زاهدانی در شب عروسی بازداشت شد

فارس/رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از بازداشت ۹ نفر به دلیل بی‌توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در زاهدان خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، سیدمحمد هاشمی شهری  با بیان اینکه بر اساس مصوبات ستادهای ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، فعالیت تالارهای عروسی و تجمع جمعیت در شهرهای با وضعیت قرمز ممنوع است، اظهار داشت:  در گشت مشترک دستگاه‌های نظارتی بر نحوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اماکن عمومی و کسب و کار، یکی از تالارهای عروسی در شهر زاهدان با وجود اطلاع‌رسانی‌ها، مشغول به فعالیت بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: در این رابطه از سمت دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان به داماد و منشی تالار تذکر داده شد، اما داماد و خانواده آن بی‌توجه به تذکر، بر ادامه برگزاری مراسم پافشاری کردند و در همین راستا داماد و هفت نفر از اعضای خانواده‌اش به همراه منشی تالار دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای این نظارت‌ها ارتقاء امنیت اجتماعی است، گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا از برگزاری هرگونه مراسم و تجمعات عزا و عروسی ممانعت به عمل می‌آید و متخلفین با اخطار و جریمه قانونی مواجهه خواهند شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا نیازمند مشارکت و همراهی مردم استان است، در این راستا از مردم فهمیم استان می‌خواهیم همکاری لازم را نیروهای خدوم بهداشت و درمان داشته باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما