کد خبر: 616981
تاریخ انتشار :

پیشنهاد نامزد اصلاح طلب برای لعیا جنیدی

یک داوطلب انتخابات 1400 گفت: از لعیا جنیدی از طریق چند تن از دوستان دعوت کرده ایم تا شاید در رودربایستی قرار نگیرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

«محسن رهامی»، داوطلب ریاست جمهوری 1400، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا،  در رابطه با تصمیماتی که در مورد کابینه احتمالی خود پس از پیروزی در انتخابات خواهد داشت، گفت: برای وزارت خانه ها لیستی طراحی کرده ام اما وزرایی که از دولت فعلی باشند عموما در این لیست نیستند و دلیل آن هم سن بالای آنها است.

او افزاد: اما به عنوان مشاور از بعضی وزرا دعوت کرده ام و با آنها مشورت داشتم.

رهامی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال ستار هاشمی را در لیست گذاشته ام و فکر می کنم برای سمت وزارت ارتباطات مناسب باشد. 

این داوطلب ریاست جمهوری ادامه داد: در مورد وزارت بهداشت هم روی یکی از معاونین کار کرده ام، در کل در مورد وزرا مشورت گرفته ام ولی وزرا عموما آدم های خبره دانشگاهی هستند و چون شرط سنی گذاشته ام که کابینه ای جوان معرفی کنم، در بین این افراد در سطح وزیر در دولت ها شخصی وجود ندارد. 

رهامی اظهار کرد: وزرای دولت های قبل سن بالایی دارند و نمی توانم در کابینه ام از آنها استفاده کنم، برخی از آنها در هیات اجرایی و برخی در سمت هایی هستند که صلاح نیست امروز اسم آنها گفته شود اما من از موسوی دعوت کرده و از او مشورت گرفته ام اما اقداماتم عمدتا از جنبه دعوت و مشورت و نظر خواهی است.

او در رابطه با انتصاب زنان در وزارت خانه ها اظهار کرد: در مورد زنان و وزارت زنان هم صحبت هایی شده ولی برای اعلام زود است خود من نه ولی از دوستان به نمایندگی رفته و صحبت کرده اند تا ببینیم مایل به حضور در دولت هستند یا نه. به عنوان مثال از لعیا جنیدی از طریق چند تن از دوستان دعوت کرده ایم تا شاید در رودربایستی قرار نگیرد.

رهامی در رابطه با دعوت نهاد اجماع ساز از او برای ارائه برنامه گفت: نهاد اجماع ساز هنوز دعوت نکرده و افرادی را می فرستند تا با کاندیداها صحبت کنند و هنوز از کسی دعوت نشده است. در این مورد که چطور عمل شود تصمیم گیری نشده است ولی دوستان رابط آمده و رفته اند. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما