کد خبر: 617100
تاریخ انتشار :

ماجراهای یک نامزد اصلاح طلب؛

عارف دوباره چراغ سبز نشان داد

محمدرضا عارف در واکنش به احتمال کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: ابایی از حضور در انتخابات ندارم و اگر به نتیجه قطعی رسیدم حضور پیدا می‌کنم.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشستی با عنوان «برنامه پیشنهادی بنیاد امید ایرانیان برای عبور از شرایط سخت کشور» در پاسخ به سوالی  مبنی بر حضورش در انتخابات ١4� � گفت: ابایی از حضور در انتخابات ندارم و اگر به نتیجه قطعی رسیدم حضور پیدا میکنم و حضور در صحنه انتخابات نیاز به فکر و بررسی دارد و به دنبال اصلاح ساختاری کشور هستیم.

وی ادامه داد: اگر احساس کنم فردی مناسب تر از من با هدف جذب نیروهای بهتر و جوانتر وجود دارد به او کمک می کنم اما اگر ببینم شرایط کشور نیاز دارد به صحنه وارد می شوم. 

عارف تصریح کرد: اگر خود من آمدم که سند را استفاده می کنیم و اگر  نیامدم نیز سند را در اختیار رییس جمهور بعدی قرار میدهم. و اگر بخواهم به صحنه انتخابات بیایم حتما اعلام میکنم. 

وی تصریح کرد: شرایط کشور به طوری است که شرایط انتخابات پر شور نیست و مردم شوری ندارند اما خوشبختانه هر دو جناح کاندیدای بسیاری داریم و ما باید به دنبال این باشیم که انتخابات پر شور برگزار شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما