کد خبر: 618312
تاریخ انتشار :

شهادت دردناک تکاور پلیس در نیکشهر + عکس تلخ

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از به شهادت رسیدن یکی از تکاوران غیور و جان برکف پلیس استان توسط سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور «نیکشهر-ایرانشهر» خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

احمد طاهری اظهار داشت: مأموران یگان تکاوری ۱۱۰ شهرستان نیکشهر ساعت یک بامداد امروز حین کنترل خودروهای عبوری در پلیس راه محور نیکشهر-ایرانشهر به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شده و با علائم هشدار دهنده قصد توقیف آن را داشتند که راننده بدون توجه به ایست پلیس به سرعت متواری می‌شود.

وی افزود: در نهایت مأموران با تعقیب و گریزی کوتاه و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی این خودرو را متوقف کردند که بلافاصله پس از توقیف سرنشینان مسلح آن با پیاده شدن از خودرو سمت خودروی انتظامی تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.

1143734

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اضافه کرد: متأسفانه بر اثر این تیراندازی استوار یکم «صادق کریمی ندیمی» به دلیل اصابت گلوله به سرش به درجه رفیع شهادت نائل آمد و یک مأمور انتظامی دیگر نیز مجروح شد.

وی ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مأمور جان بر کف نیروی انتظامی استان، خاطرنشان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان متواری این جنایت آغاز شده که نتیجه اقدامات صورت گرفته متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما