کد خبر: 618524
تاریخ انتشار :

حسن سبحانی پس از ثبت نام در انتخابات ۱۴۰۰:

با شعار اقتصاد بدون ربا وارد انتخابات می‌شوم

حسن سبحانی پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری بیان اینکه گسترش استقلال سیاسی با ریشه‌کن شدن فقر و محرومیت و اقتصاد اقتصادی ایجاد می‌شود، اظهار کرد: من با علم شرایط فعلی و کمک به تحقق استقلال اقتصادی با شعار اقتصاد بدون ربا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حاضر شدم.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

حسن سبحانی پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه گسترش استقلال سیاسی با ریشه‌کن شدن فقر و محرومیت و اقتصاد اقتصادی ایجاد می‌شود، اظهار کرد: شرایط اقتصادی کشور آنقدر مفسده‌آور شده است که توسعه اقتصادی که امری اجتناب‌ناپذیر است در گرداب فقر و محرومیت طبقات پایین و حتی متوسط قرار گرفته است.

وی افزود: من با علم به این واقعیت و شرایط فعلی ضمن باور به قابلیت‌ها و توانایی‌های اصول قانون اساسی برای بهبود تدریجی مناسبات توسعه اقتصادی ایران و کمک به تحقق استقلال اقتصادی با شعار «اقتصاد بدون ربا» در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حاضر شدم.

سبحانی یادآور شد: برخلاف بی‌عنایتی‌های گذشته برای سومین بار سرمایه یک عمر تلاش علمی و عملی خویش در دانشگاه و مجلس و دولت را پیشکش بهبود اقتصاد ملی و ارتقاء تکریم ملت می‌کنم.

منبع: ایسنا

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما