کد خبر: 636917
تاریخ انتشار :

عکس لو رفته از جشن گوهر خیراندیش

بیوگرافی گوهر خیراندیش را به همراه جنجال حجاب منشوری گوهر خیراندیش در آمریکا و ... در سایت رصد اقتصادی می خوانیم.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش پایگاه خبری رصد اقتصادی: گوهر خیراندیش متولد ۱ شهریور ماه سال ۱۳۳۳ در شیراز است. گوهر خیراندیش سال ۱۳۴۹ با مرحوم اسماعیلخانی آشنا گردید که منجر به ازدواج شان شد و سالها در سینما و تئاتر در کنار هم بودند. گوهر خیراندیش سه فرزند دارد یک پسر و دو دختر.دختران گوهر خیراندیش آزاده و آناهیتا نام دارند. آزاده اسماعیل خانی در ایران حضور داشته به عنوان بازیگر تئاتر و تلویزیون فعالیت می کند اما آناهیتا اسماعیل خانی در آمریکا زندگی می کند.

گوهر خیراندیش سال ۱۳۵۷ بعد از انقلاب در دانشگاه تهران قبول شد و با همسر و فرزندانش به تهران آمد و از آن موقع در تهران زندگی کردند. باید بگویم من و همسرم در شیراز تئاتر کار میکردیم و پس از آمدن به تهران، هنگام درس خواندن به کار تئاترم ادامه دادم چون کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بودم و پس از آمدن به تهران کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران شدم.

گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش

تحصیلات: گوهر خیراندش دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تاتر از دانشکده هنر های زیبایی می باشد.

جمشید اسماعیل خانی همسر گوهر خیراندیش می باشد که در سال ۱۳۸۱ فوت شد. جمشید اسماعیل خانی بازیگر تاتر و سینما بود.

اقدام جالب گوهر خیراندیش بازیگر زن مشهور تلویزیون برای انتشار تصاویر بی حجاب از خود و دخترش را ببینید.

ازدواج گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش از آن دسته هنرمندان است که زندگی مشترکش را خیلی زود آغاز کرد و در دوران دبیرستان بود که با جمشید اسماعیل خانی آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج آنها گردید.

این بانوی هنرمند کشورمان در برنامه دورهمی در شرح ماجرای ازدواجش گفت:وقتی کلاس نهم بودم و در تئاتر مشغول بازی بودم آقای اسماعیل خانی من را به خانه میرساند. یکی از روزها وقتی من را به خانه رساند مادرم به او گفت لطفا دیگر این کار را نکنید من خودم به دنبال دخترم می آیم.

یک روز اسماعیل خانی گفت به مادرت بگو آبگوشت درست کند تا من به خانه شما بیایم. وقتی به منزل ما آمد ماجرای ازدواج را مطرح کرد که مادرم گفت:دختر من خیلی جوان است و هیچ کاری بلد نیست حتی بلد نیست لباس هایش را جمع کند و اصلا نمیتواند یک زندگی را اداره کند ولی ما 38 سال با هم زندگی کردیم.

اقدام عجیب گوهر خیراندیش برای عکس بی حجاب با دخترش

بعد از حاشیه های فراوانی که تصاویر بی حجاب گوهر خیراندیش برای او ایجاد کرده و مدتی هم ممنوع التصویر شده بود او تصمیم گرفته که تصاویری که منتشر می کند را خودش سانسور کند.

دلیل انتشار تصاویر بی حجاب گوهر خیراندیش و خانواده اش این است که او سالهاست در آمریکا زندگی می کند و بین ایران و آمریکا در تردد است و خانواده اش که در آریمکا هستند قطعا حجاب خاصی را رعایت نمی کنند و همین می شود که تصاویر حاشیه سازی از خانم گوهر خیراندیش منتشر می شود و بعضی از آنها هم جنجالی شده است.

حاشیه های رقص گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش در یک مصاحبه در برنامه فریدون جیرانی اعلام کرده بود که رقص های عربی و هندی را خیلی خوب بلد است که این صحبت او حاشیه های فراوانی را به همراه داشت و حتی زمزمه هایی درباره ممنوع التصویری دوباره او مطرح شد. گوهر خیراندیش متولد یکم شهریورماه ۱۳۳۳ در شهر شیراز استان فارس، بازیگر، صداپیشه رادیو و مدرس بازیگری در سینما، تئاتر، تلویزیون است که تاکنون بخاطر بازی در نقش های مختلف موفق به کسب جوایزی همچون بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره بین المللی فجر و جشن خانه سینما شده است. 

ورود گوهر خیراندیش به دنیای بازیگری به صورت کاملا اتفاقی رخ داد. در سال ۱۳۴۹ و زمانی که تنها ۱۳ سال داشت از میان چندین دانش آموز دختر برای بازی در نمایش «عروس»، توسط جمشید اسماعیل خانی که کارگردانی این نمایش را برعهده داشت، انتخاب شد و در همین سال با نقش «عذرا» در تالار ابوریحان شیراز بر روی صحنه رفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما