کد خبر: 638441
تاریخ انتشار :

عکس های متفاوت نرگس محمدی و همسرش در جنگل

نرگس محمدی عکسی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش پایگاه خبری رستانیوز: نرگس محمدی همسر علی اوجی در صفحه مجازی خود عکسی از خودش و همسرش منتشر کرده که نشان از رابطه ی عاشقانه او و همسرش دارد.نرگس محمدی در چند وقت اخیر به علت فوت ناگهانی برادرزاده ی خردسالش عزادار بود و عکس و فیلمی مدتها از خودش منتشر نکرد.نرگس محمدی با بازی در سریال ستایش شناخته شد و نقش مقابل او را مهدی پاکدل بازی میکرد.نرگس محمدی می گوید: یکی از افتخاراتش بازی در مقابل داریوش ارجمند است که او را استاد خود دانسته و از او به عنوان یک اسطوره یاد کرده است.​

نرگس محمدی

بیوگرافی نرگس محمدی

نرگس محمدی متولد ۹ فروردین ۱۳۶2 در تهران دارای کارشناسی پرستاری که با سریال ستایش معروف شد. او ابتدا به تئاتر مشغول شد. اولین حضور سینمایی وی در فیلم ریسمان باز بود. وی با بازی در آناهیتا (فیلم) نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد. وی در اردیبهشت ۹۶ با علی اوجی ازدواج کرد خبر این عروسی با انتشار چند عکس از سالن عقدشان رسانه ای شد. نرگس محمدی متولد 9 فروردین 1364 در تهران و فارغ التحصیل رشته پرستاری میباشد.

نرگس محمدی بازیگر نام آشنای سینما وتلویزیون کشور با مرگ تلخ فرزند برادرش روبه رو شده است. نرگس محمدی که از بازیگران مطرح کشور است در غم از دست دادن برادرزاه اش در یک اتفاق تلخ عزادار شد و همکاران نرگس محمدی این اتفاق هولناک را به او و همسرش علی اوجی تسلیت گفتند.
الهام حمیدی بازیگر زن مشهور کشور با انتشار پستی به نرگس محمدی و علی اوجی تسلیت گفت. از روز گذشته عکس های نرگس محمدی بازیگر نام آشنای سینمای ایران با برادرزاده 2 ساله اش به نام امیرعلی در فضای مجازی منتشر شده است. بسیاری از بازیگران با انتشار پست و استوری این ضایعه دردناک را به این بازیگر زن و همسرش تسلیت گفتند.

تا به حال نرگس محمدی و یا خانواده او علت فوت امیرعلی 2 ساله را اعلام نکردند اما طبق شنیده ها برادرزاده نرگس محمدی داخل وان حمام دچار خفگی شده و جانش را از دست داده است.

نرگس محمدی یک برادر به نام محسن و یک خواهر به نام سارا محمدی دارد که هر دو آنها ازدواج کرده اند و فرح خیری مادر نرگس محمدی کارمند صدا و سیما بوده است. این بازیگر دو برادرزاده دارد که امروز خبر فوت امیرعلی که ۳ ساله بود در شبکه های اجتماعی منتشر شدو هنوز علت دقیق فوت این کودک زیبا مشخص نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما