کد خبر: 644585
تاریخ انتشار :

جشنواره زمستانی بامن، تخفیف روی فاکتور و قرعه‌کشی جوایز نقدی

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

جشنواره بزرگ «بامن»؛ با عنوان «هیجانبو» از 15 دی ماه 1400 به مدت 2 ماه در حال برگزاری است.

بامَن، اپلیکیشن دریافت تخفیف و امتیاز در هر خرید است که با همکاری  مشترک فروشگاه‌های زنجیره‌ای «جانبو»، جشنواره «هَیِجانبو» را برگزار می‌کند، که در آن علاوه بر تخفیف مازاد (2.7%) روی فاکتور در فروشگاه‌های «جانبو»، 8 میلیارد ریال وجه نقد نیز به عنوان جایزه از طریق قرعه‌کشی به کاربران و مشتریان خود اختصاص دهد.

خرید کن! تخفیف بگیر! جایزه ببر!

برای استفاده از این جشنواره، کافی‌ است قبل از خرید حضوری از یکی از 1500 شعبه «جانبو» در کل کشور، در اپلیکیشن «بامن» با شماره موبایل و 16 رقم کارت بانکی عضو شتاب خود کاملا رایگان (با کد تخفیف CANBO) ثبت‌نام کنید. هزینه اشتراک سالیانه اپلیکیشن «بامن» 60‌هزارتومان است که به مناسب جشنواره «هیجانبو» رایگان در نظر گرفته شده است. با هر 50 هزار تومان خرید از فروشگاه‌های «جانبو» 1 شانس برای برنده‌شدن در قرعه‌کشی به دست ‌می‌آورید.

جوایز جشنواره مشترک بامن و جانبو به شرح زیر است:

100.000.000 تومان وجه نقد به 1 نفر

400.000.000 تومان وجه نقد برای 40 نفر

300.000.000 تومان اعتبار بامن (به نام مَنِکس) به شرکت کنندگان

2

به وسعت ایران

«بامن»، به پشتوانه پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ)، که بزرگ‌ترین شرکت پرداخت کشور است، آمده تا طعم جدیدی از مفهوم جذاب تخفیف را به مردم ایران بچشاند. از این رو با تبلیغات گسترده محیطی در تهران و شهرستان‌ها و هم‌چنین تبلیغات دیجیتال در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های پرطرفدار، در تلاش است این جشنواره را به مخاطبین خود معرفی کند و به نظر می‌رسد که در این راه موفق بوده است، زیرا با توجه به گذشت زمان اندکی از این جشنواره با استقبال خوبی از طرف مشتریان روبه‌رو گردیده است.

«بامن»، یک پلتفرم رفاهی همه جانبه است

«بامن»، با داشتن بیش از 12 هزار فروشگاه در 245 شهر ایران، هم‌اکنون گسترده‌ترین و متنوع‌ترین فروشگاه‌های حضوری و آنلاین را در میان تمام نمونه‌های مشابه ارائه می‌کند.

افراد برای بهره‌مندی از مزایای بامن کافیست اپلیکیشن آن را از طریق گوگل پلی، کافه بازار یا سایت بامن به نشانی www.baman.club دریافت کرده و با شماره موبایل خود در آن ثبت نام کنند.

 

3

کاربران اپلیکیشن «بامن»، می‌توانند تنها با معرفی یک کارت بانکی و ثبت کد 16 رقمی کارت خود و بدون ارائه اطلاعات محرمانه، با استفاده از کد «CANBO» به صورت رایگان یکسال عضویت فعال «بامن» را دریافت کرده و از 3 تا 50 درصد تخفیف روی خریدهای خود به دست آورند.

از این پس بعد از هر خرید خود از فروشگاه‌های فعال در «بامن»، بخشی از مبلغ خرید خود را به صورت تخفیف یا امتیاز نقد شونده مَنِکس، پس خواهید گرفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها