کد خبر: 644858
تاریخ انتشار :

قرعه کشی جدید محصولات ایران خودرو

از روز (سه‌شنبه) طبق روال هر هفته، طرح فروش فوق العاده سه محصول گروه صنعتی ایران خودرو در قالب سی و یکمین طرح، اجرا شد و به مدت سه روز (تا پایان روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه) ادامه داشت.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ایران خودرو محصولات خود را پیش فروش کرد.محصولات ایران خودرو به صورت قرعه کشی ارائه می شد که محصولات ایران خودرو طرفدار زیادی دارد.محصولات ایران خودرو با قیمت جدید ارائه میشود.

با توجه به اینکه مالیات بر ارزش افزوده خودرو‌های داخلی بر روی قیمت خودرو اعمال و از مشتری دریافت می‌شود، در طرح جاری، قیمت دناپلاس توربو دستی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده مشخص شده است.

در راستای اجرای طرح فروش محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو به صورت هفتگی در سه‌شنبه‌ها، این هفته سی و یکمین مرحله از طرح فروش فوق‌العاده محصولات این شرکت برای سه محصول پژو پارس tu ۵، دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک و دستی اجرا می‌شود.

حال در فروش هفته گذشته ایران خودرو همانطور که اشاره شد سه محصول این شرکت برای فروش با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه شد؛ متقاضیان این طرح از روز (سه شنبه ۱۹ بهمن ماه) به مدت سه روز (تا پایان روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه) فرصت داشتند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی، طبق روال امروز شنبه (۲۳ بهمن ماه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار خواهد شد. پس از قرعه‌کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان این طرح سه روز برای واریز کامل وجه مبلغ خودرو خود مهلت خواهند داشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها